enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Popis igrača za Bugarsku

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Popis igrača za Bugarsku Empty
KomentarNaslov komentara: Popis igrača za Bugarsku   Popis igrača za Bugarsku EmptyThu Aug 07, 2008 1:13 am

BH reprezentacija 20. augusta igra prijateljski meč protiv Bugarske u Zenici. Miroslav Ćiro Blažević je danas objavio svoj popis reprezentativaca za prijateljski ogled protiv Bugarske, koji je finalna priprema ove reprezentacije uoči početka kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2010.

Podsjetimo, BiH igra prvu utakmicu protiv europskog prvaka Španjolske na gostovanju.

Blažević je pozvao 25 igrača te vjeruje da će se svi odazvati, a hoće li se to i dogoditi vidjet ćemo kroz nekoliko dana.

"Da, očekujem da se svi odazovu na moj poziv. Protiv Bugarske u Zenici neće biti prijateljska utakmica, ja smatram da je ona vrlo važna uoči kvalifikacija te ću je tretirati kao kvalifikacijsku", rekao je Ćiro.

"Papac je rekao da neće doći, no ja sam ga nagovorio te će zaigrati. Također je i Rahimić prvo odbijao, ali je onda pristao", rekao je Ćiro.


Popis BiH reprezentacije:

Golmani: Goran Brašnić (Inter Zaprešić) i Denis Mujkić (Sloboda Tuzla).

Odbrana: Emir Spahić (Lokomotiv Moskva), Saša Papac (Rangers), Ivan Radeljić (Energie Cottbus), Branimir Bajić (Koblenz), Safet Nadarević (Eskisehirspor), Džemal Berberović (Litex Lovech), Mirko Hrgović (Dinamo Zagreb), Vedran Ivanković (Zagreb)

Vezni red: Dario Damjanović (Luch-Energia), Elvir Rahimić (CSKA Moskva), Branislav Krunić (FC Moskva), Zvjezdan Misimović (Wolfsburg), Senijad Ibričić (Hajduk Split), Darko Maletić (Partizan), Sejad Salihović (Hoffenhaim), Said Huseinović (Werder Bremen), Mario Božić (Ujpest), Admir Vladavić (Žilina), Miralem Pjanić (Lyon)

Napadači: Edin Džeko (Wolfsburg), Zlatan Muslimović (PAOK), Vedad Ibišević (Hoffenhaim), Haris Handžić (Sarajevo).
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
 
Popis igrača za Bugarsku
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Reprezentacija Bosne i Hercegovine-
Idi na: