enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Robinho: Dosta mi je Reala

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Robinho: Dosta mi je Reala Empty
KomentarNaslov komentara: Robinho: Dosta mi je Reala   Robinho: Dosta mi je Reala EmptyThu Aug 07, 2008 1:18 am

Krilo Real Madrida, Robinho, želi napustiti Santiago Bernabeu i prijeći u londonski Chelsea.

Engleski The Sun tvrdi da Robinho želi zamijeniti Realov Chelseajevim dresom te da više nije zadovoljan kraljevskim klubom.

"I dalje ne znam gdje ću nastaviti svoju karijeru. Nova sezona već kreće i imam ponude od drugih klubova, a među njima je i Chelsea. Zasad su u tijeku pregovori i još ništa nije definirano", rekao je Robinho.

Jedna od odluka uprave kraljevskog kluba, koja je jako razljutila Robinha, bila je zabrana nastupa na Olimpijskim igrama u Pekingu.

"Vrlo je loše za mene što ću morati gledati svoju reprezentaciju preko televizije. Jako sam želio zaigrati na Olimpijskim igrama, ali klub me je odbio pustiti. Užasno sam nesretan zbog toga", dodao je Robinho.

Prema 24-godišnjem nogometašu simpatije ne skriva trener Chelseaja Luiz Felipe Scolari, a jednako razmišlja i Peter Kenyon, sportski direktor londonske momčadi.

Chelsea prema pisanju nekih engleskih medija nudi 25 milijuna funti, a Robinho se nada da bi to trebalo označiti i podignutu rampu za izlazak iz Madrida.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
 
Robinho: Dosta mi je Reala
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Interova ponuda Portu za Quaresmu: Je li vam dosta 27 milijuna eura?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: