Prijateljska: NY Red Bulls – Barcelona 2-6

Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

Prijateljska: NY Red Bulls – Barcelona 2-6 Empty
KomentarNaslov komentara: Prijateljska: NY Red Bulls – Barcelona 2-6   Prijateljska: NY Red Bulls – Barcelona 2-6 EmptyThu Aug 07, 2008 11:51 pm

Nogometaši Barcelone okončali su turneju SAD-om pobjedom 6-2 u prijateljskoj utakmici protiv New York Red Bullsa. Dva pogotka postigao je Samuel Eto'o...

Utakmica je odigrana na Giants Stadiumu, a Barcelona je od početka do kraja, očekivano, kontrolirala zbivanja na travnjaku i već na poluvremenu imala prednost 4-1.

Samuel Eto'o, koji sve više oduševljava trenera Josepa Guardiolu i demantira njegove riječi da mu kamerunski napadač ne treba, postigao je dva pogotka u prvom poluvremenu. U drugom nije ulazio u igru.

Prijateljska utakmica:

NY Red Bulls – Barcelona 2-6 (Stammler 29, Rojas 59 / Xavi 17, Eto'o 18, 43, Marquez 23, Jeffren 80, Pedro 84).