enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Guardiola: Eto'o ostaje jer ja tako želim

Go down 
AutorPoruka
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

Guardiola: Eto'o ostaje jer ja tako želim Empty
KomentarNaslov komentara: Guardiola: Eto'o ostaje jer ja tako želim   Guardiola: Eto'o ostaje jer ja tako želim EmptyWed Aug 13, 2008 3:27 pm

Iako mu je od dolaska na klupu spremao putnu torbu, trener Barcelone Josep Guardiola ipak se odlučio na ostanak Kamerunca Samuela Eto'a u klubu...

Premda se već nekoliko dana zna njegova odluka, Guardiola je danas službeno stao pred novinare i, svjestan onoga što je ranije govorio, naglasio:

- Ostaje jer ja tako želim, a i njegova je želja ostanak u ovom klubu. Svjestan sam da sam već prvi dan po dolasku ovdje rekao da mi Eto'o nije potreban, no tada sam rekao i to da se stvari mogu promijeniti. Njegovo zalaganje na pripremama u Škotskoj i SAD-u promijenilo je moju odluku.

Eto'o je u Barcelonu došao iz Mallorce 2004. godine, a svake godine bio je najbolji strijelac katalonskog kluba.
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
 
Guardiola: Eto'o ostaje jer ja tako želim
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Guardiola: Barca ce, i pored krize, biti prvak!
» Gallas ipak ostaje
» Kaka: Beckham ostaje u Milanu
» Eto: Nije istina da nas Guardiola provjerava u ponoc
» Fiorentina ostaje bez trenera na kraju sezone?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Primera Liga-
Idi na: