Admin

Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Sve je isto: BiH-Bugarska 1-2 Empty
KomentarNaslov komentara: Sve je isto: BiH-Bugarska 1-2   Sve je isto: BiH-Bugarska 1-2 EmptyThu Aug 21, 2008 1:14 am

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u prijateljskoj utakmici u Zenici poražena od Bugarske sa 1:2 (0:1).

Jedini pogodak za BiH postigao je Ibričić u 59. minuti, dok je strijelac oba gola za Bugarsku bio Berbatov (25. i 57.).

Susret je odigran na stadionu Bilino polje, pred oko 10.000 gledalaca, a sudio je Dragutin Stanković iz Srbije.

Reprezentacija BiH je u prvom susretu pod vodstvom selektora Miroslava Blaževića pretpjela poraz. Nogometaši BiH odigrali su dobro veći dio meča, a u prvom poluvremenu su imali mnogo više prilika od Bugara. No, Muslimović iz tri pokušaja nije uspio prevariti bugarskog golmana, a dvije šanse propustio je i mladi Pjanić.

Bugari su došli u vodstvo u 25. minuti preko Berbatova, koji je iskoristio grešku Ibričića i sa pet metara savladao golmana bh. reprezentacije Brašnića. Isti igrač je u 57. minuti udarcem glavom pogodio rašlje za vodstvo Bugarske od 2:0.

Dvije minute kasnije Ibričić je glavom sa desetak metara pogodio gol i reprezentaciji BiH donio nadu za poravnanje. Ipak, i pored konstantnih napada i nekoliko povoljnih prilika rezultat se nije mijenjao.

Susret protiv Bugarske bio je posljednja provjera za reprezentaciju BiH uoči kvalifikacijskog meča protiv Španije, 6. septembra u Murciji.

Irhad je otišao na utakmicu.... jbt kako su mogli da gledaju sto nam ruše reprezentaciju.... mislim na ovih 10 000, uzas jedan..... i ćiro će pobjeći kad skonta s kim ima posla.... a odličan početak, necemo se kvalifikovati jer to nije u interesu Saveza, ko bi onda krao pare???

Registration date : 2008-07-24

KomentarNaslov komentara: Re: Sve je isto: BiH-Bugarska 1-2   Sve je isto: BiH-Bugarska 1-2 EmptyThu Aug 21, 2008 4:11 pm

neutral neutral
irhade jadni neutral
sta je to sa vasim savezom kontam
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Sve je isto: BiH-Bugarska 1-2   Sve je isto: BiH-Bugarska 1-2 EmptyMon Aug 25, 2008 12:48 am

ma ne zamaraj glavu.... niko nema savez ko mi, tri predsjednika, od njih veceg lopova ne mozs izabrat.... otjerali su nam legende fudbala, igrače i trenere.... smjenjuju ih kako im odgovara.... novac nestaje a oni ne zele dati ostavke, navijaci ( BHFanaticosi ) protestvuju, fudbaleri na celu sa Bajramovicem bojkotuju, ne igraju, mlade igrace prodaju drugim drzavama i to je to.....
MiLeNa_Nk
MiLeNa_Nk

Age : 33

KomentarNaslov komentara: Re: Sve je isto: BiH-Bugarska 1-2   Sve je isto: BiH-Bugarska 1-2 EmptyFri Aug 29, 2008 12:08 am