enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Casillas: U Realu treba igrati više Španjolaca

Go down 
AutorPoruka
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

Casillas: U Realu treba igrati više Španjolaca Empty
KomentarNaslov komentara: Casillas: U Realu treba igrati više Španjolaca   Casillas: U Realu treba igrati više Španjolaca EmptyFri Aug 29, 2008 11:43 pm

Ponajbolji vratar svijeta Iker Casillas priznao je da bi u svojem klubu, Real Madridu, želio vidjeti više španjolskih nogometaša...

Casillas je protivnik nasumične kupnje igrača i konstantnih promjena u momčadi i zalaže se za razvoj igrača iz domaćeg pogona.

- Mislim da bi jezgra momčadi Reala trebala biti španjolska. Ali sada u momčadi od mlađih domaćih igrača imamo samo Sergija Ramosa i to je premalo – rekao je Casillas.

Nakon osvajanja dva uzastopna naslova u Primeri, cilj Reala ove sezone je povratak na krov Europe. Šest godina Real je bez uspjeha u Ligi prvaka i ove godine žele osvojiti i svoj deseti naslov u tom prestižnom natjecanju.

- Nismo ništa napravili u Europi u zadnje vrijeme i gladni smo uspjeha. Međutim to je puno teže nego što ljudi misle.

Što se tiče domaćeg prvenstva Casillas misli da će ove sezone konkurencija biti veća nego lani.

- Vjerujem da nas čeka teška bitka za naslov jer su se Valencia, Barcelona i Atletico dobro pojačali.
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
 
Casillas: U Realu treba igrati više Španjolaca
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol
» Voljan sam igrati za BiH

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Primera Liga-
Idi na: