enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Wenger pozdravio istragu UEFE

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Wenger pozdravio istragu UEFE Empty
KomentarNaslov komentara: Wenger pozdravio istragu UEFE   Wenger pozdravio istragu UEFE EmptyThu Sep 04, 2008 12:56 am

Wenger pozdravio istragu UEFE 400x4010
Arsene Wenger je pozdravio nagovjestaje Evropske Fudbalske Asocijacije (UEFA) da ce krenuti u istragu finansijskih radnji klubova u Evropi, i pozvao da se klubovi koji posluju u minusu 'izbace' iz evropskih takmicenja.

Predsjednik UEFA-e, Michell Platini je izrazio zabrinutost visinom dugovanja pojedinih klubova i rekao da klubovi vrse /prevaru' jer kupuju igrace koje ne mogu priustiti. Wenger je slicnog misljenja.

"To je veoma pozitivna vijest. Smatram da klubovi koji posluju u minusu treba da budu izbaceni iz Evrope" rekao je Wenger i nastavio:

"Mislim da je neminovno da ce se to i dogoditi sirom Evrope, svidjalo se to nekome ili ne. Svaki individualni klub ce biti kontrolisan. Mislim da je to dobro i zbog navijaca. Klubovi bi trebali zivjeti od onoga sto zaista posjeduju a ne da za godinu dana kazu da nemogu vise placati plate"

"Svi danasnji transferi su placeni preko dvije do tri godine i veoma je bitno da UEFA to kontrolise. Ja bih licno preferirao da se sve placa odmah, u kesu ali recite mi koji to klub moze platiti 30 miliona u kesu? Ja znam samo jedan, ne vise" rekao je na kraju Wenger, aludirajuci ovdje na Chelsea.
arsbih
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
 
Wenger pozdravio istragu UEFE
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Wenger najavljuje pojacanja
» Wenger - Bio sam uvjeren u preokret
» Arsene Wenger
» Wenger: Sve je u nasim rukama!
» Wenger: Sumrak engleza u LP

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: