enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ćiro: Imamo opaku ekipu

Go down 
5 posters
AutorPoruka
minchy
stizes na Emirates
stizes na Emirates
minchy


Broj komentara : 112
Registration date : 2008-07-23

Ćiro: Imamo opaku ekipu Empty
KomentarNaslov komentara: Ćiro: Imamo opaku ekipu   Ćiro: Imamo opaku ekipu EmptySat Sep 27, 2008 4:47 pm

Ćiro: Imamo opaku ekipu Ciro_4_9_08
Fudbalska reprezentacija BiH okupit će se 6. oktobra u Sarajevu (hotel Hercegovina) do 14 sati čime će početi pripreme za nastavak kvalifikacija za SP 2010. u grupi 5 u kojoj slijede važne utakmice sa Turskom u gostima i protiv Armenije na domaćem terenu.


Na spisku selektora Miroslava Blaževića u odnosu na mečeve sa Španijom (0:1) i Estonijom (7:0), novo ime je Mladen Bartolović, član splitskog Hajduka, a ovaj put lista obuhvata 19 igrača što je manje nego za prethodne utakmice odigrane u septembru.

Iznenađenje je da nisam pozvao 22 igrača. Svakom bi trebala biti čast da bude među 22 kandidata jer toliki broj igrača ide na SP, a ne 18. Gledao sam Bartolovića u utakmici protiv Dinama i mislim da nam može biti od koristi jer je u formi. Poziv Papcu je potvrda naše tolerancije i razumijevanja kako bi ga pokušali privoliti da se priključi svojim kolegama. Uputio sam poziv i Spahiću, iako lično ne vjerujem da će nam biti na raspolaganju s obzirom da je nedavno imao hirurški zahvat, rekao je Blažević.

Trener svih trenera sreo se sa selektorom Turske Fatihom Terimom na seminaru selektora u organizaciji UEFA.

Terim je samouvjeren, nije želio odgovoriti na pitanje kako Turska pobjeđuje kada je već pobijeđena. Za mene nema tajni i akrobacija u ratničkoj utakmici u Istanbulu. Terim misli da je remi sa Belgijom nesretan slučaj i da Turska ne može dva puta kiksati. Ne pravimo iluzije da će susret biti lagan.

Selektor našeg državnog tima is tiče da su Turci favoriti, ali i da je sve moguće u Istanbulu.

BiH ima jednu opaku ekipu i sretan sam da to mogu reći. Nijedna reprezentacija na svijetu ne može biti sigurna kada igra sa nama. Imamo opaku ekipu, opake novinare i mirnog izbornika, izjavio je u svom stilu Blažević.
Na vrh Go down
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Ćiro: Imamo opaku ekipu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ćiro: Imamo opaku ekipu   Ćiro: Imamo opaku ekipu EmptySat Sep 27, 2008 5:24 pm

Zastava-bih ludiii
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Ćiro: Imamo opaku ekipu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ćiro: Imamo opaku ekipu   Ćiro: Imamo opaku ekipu EmptySun Sep 28, 2008 3:39 am

Minche idemol u Hercegivinu u ponedjeljak???? weee
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Ćiro: Imamo opaku ekipu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ćiro: Imamo opaku ekipu   Ćiro: Imamo opaku ekipu EmptySun Sep 28, 2008 4:52 pm

Lily (citat):
Minche idemol u Hercegivinu u ponedjeljak???? weee

off Lily mozes je to pitat' preko PM neutral neutral neutral
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Ćiro: Imamo opaku ekipu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ćiro: Imamo opaku ekipu   Ćiro: Imamo opaku ekipu EmptyMon Sep 29, 2008 3:09 am

a sta fali.... pa tice se repke..... hocemo li????
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Ćiro: Imamo opaku ekipu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ćiro: Imamo opaku ekipu   Ćiro: Imamo opaku ekipu EmptyMon Sep 29, 2008 9:25 pm

Lily (citat):
a sta fali.... pa tice se repke..... hocemo li????

Ma zezam se ja!!!

Tek isprobavam smajlije. Embarassed Embarassed Embarassed
Na vrh Go down
minchy
stizes na Emirates
stizes na Emirates
minchy


Broj komentara : 112
Registration date : 2008-07-23

Ćiro: Imamo opaku ekipu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ćiro: Imamo opaku ekipu   Ćiro: Imamo opaku ekipu EmptyTue Sep 30, 2008 12:20 am

sto u hercegovinu???
Na vrh Go down
Cesc
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Cesc


Broj komentara : 159
Age : 34
Mjesto : Eindhoven
Registration date : 2008-12-20

Ćiro: Imamo opaku ekipu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ćiro: Imamo opaku ekipu   Ćiro: Imamo opaku ekipu EmptySat Dec 20, 2008 8:44 pm

ja jedva cekam utakmice s Belgijom... to se ne propusta.... igraju dobro i odjeknuli su pocetkom kvalifikacija.... svuda se pisalo o onih 7-0. ali ćiro jos mora raditi na zajednistvu igraca na terenu..
Na vrh Go down
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Ćiro: Imamo opaku ekipu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ćiro: Imamo opaku ekipu   Ćiro: Imamo opaku ekipu EmptySun Dec 21, 2008 9:46 pm

a Belgija ti pred vratima.... znaci ides pravo da navijas za Bosnu..
Na vrh Go down
Sponsored content





Ćiro: Imamo opaku ekipu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ćiro: Imamo opaku ekipu   Ćiro: Imamo opaku ekipu Empty

Na vrh Go down
 
Ćiro: Imamo opaku ekipu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Reprezentacija Bosne i Hercegovine-
Idi na: