enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u

Go down 
5 posters
AutorPoruka
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u Empty
KomentarNaslov komentara: Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u   Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u EmptyMon Sep 29, 2008 3:20 am

"Vrlo su slični. Sve se dogodilo u okviru nekoliko mjeseci, posebice u ekipi Spursa gdje je Ramos donio novi način igre i ponašanja na terenu i izvan njega. Slično je bilo s Capellom. Sretan što mogu biti dio engleske reprezentacije, iako su mnogi igrači bili šokirani s novitetima koje je Capello uveo. Ja se nikada nisam odupirao. Treneri s kopna imaju specifičan pristup, a vjerujem da Ramos može srediti naš klub kao što je Capello sredio reprezentaciju", kazao je Jenas engleskim novinarima.
U pobjedi nad Hrvatskom u Maksimiru, Jenas je u igru ušao s klupe, umjesto ozlijeđenog Joea Colea. Danas kaže da s pravom računa na mjesto u udarnoj Capellovoj postavi.
"Obožavam igrati za Englesku, ali ne želim sjediti na klupi. Na taj način postaješ frustriran kao nogometaš i čovjek."
No, ispred Jenasa u Capellovim kombinacijama su Gerrard, Lampard i Barry.
"Mnogo igrača čekalo je svoju prigodu da s klupe uđe u utakmicu protiv Hrvatske. Ja sam imao dovoljno sreće da budem dio velike pobjede, ali isto tako smatram da sam to i zaslužio. Igrat ću sve ono što trener od mene zatraži; lijevo krilo ili srednjeg u vezi. Sretan sam što mogu biti dio momčadi koja će izboriti plasman na SP."
Na vrh Go down
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u   Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u EmptyMon Sep 29, 2008 10:44 pm

Ma Eng. su slabi!!! Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
minchy
stizes na Emirates
stizes na Emirates
minchy


Broj komentara : 112
Registration date : 2008-07-23

Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u   Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u EmptyTue Sep 30, 2008 12:17 am

hvala irhade sto objavi za beksa, sad te jos vise volim...
Na vrh Go down
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u   Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u EmptyTue Sep 30, 2008 9:46 am

Ma slab je Beckham! neutral Embarassed
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u   Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u EmptySun Oct 19, 2008 8:57 pm

minchy (citat):
hvala irhade sto objavi za beksa, sad te jos vise volim...

i ja ga jos vise volim... inlove
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u   Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u EmptyFri Oct 24, 2008 9:59 pm

ma ti si ga uvijek i voljela 2334
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u   Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u EmptySun Oct 26, 2008 1:51 pm

nisam......
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u   Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u Empty

Na vrh Go down
 
Beckham: Ako me Capello zaboravi, bit ću najžešći navijač Engleske na SP-u
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: