enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Wenger zadovoljan odgovorom igraca

Go down 
AutorPoruka
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Wenger zadovoljan odgovorom igraca Empty
KomentarNaslov komentara: Wenger zadovoljan odgovorom igraca   Wenger zadovoljan odgovorom igraca EmptySat Oct 04, 2008 4:37 pm

arsbih

Arsene Wenger je mogao priustiti osmjehe tokom i nakon utakmice protiv Porta.

Arsenal je odigrao odlicno i u svim segmentima igre 'rasturio' Portugalce. Wengera je nakon utakmice posebno obradovao pozitivan odgovor igraca nakon subotnjeg poraza od Hull Citya.
Wenger zadovoljan odgovorom igraca 400x4010
"Moram reci da je ovo bilo upravo ono sto smo htjeli i ocekivali. Bila je to veoma impresivna pobjeda od 4-0. Bili smo fokusirani cijelo vrijeme i mozda smo mogli postici jos koji gol ali je najbitnije bilo da pobjedimo i da se vratimo sa pozitivnim odgovorom"

"Razmisljao sam da napravim vise od jedne zamjene u odnosu na subotu ali sam na kraju odusatao. Jedino je Nasri poceo umjesto Ebouea ali to nije da bih kaznio Ebouea vec jednostavno zato sto Nasri igra prirodno na lijevoj strani. Mislim daje ukupno ovo bila i najkompletnija predstava sezone"

"Bilo je odlicno vidjeti napdace u dobroj formi. Theo Walcott je takodjer bio odlican veceras - on je zaista napredovao jako puno. Cijeli tim je bio fokusiran veceras ali ovo je samo pola procesa oporavka. Drugi dio je na redu u subotu protiv Sunderlanda. " - rekao je Wenger.


gooners gooners gooners gooners gooners gooners gooners gooners
Na vrh Go down
 
Wenger zadovoljan odgovorom igraca
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Arsene Wenger zadovoljan minimalnom pobjedom
» Wenger: Carlos Vela je tip igraca kao Eduardo
» Fabregas zadovoljan kapitenskim debijem
» Bez 7 igraca
» Druzenje igraca sa mladim Topnicima!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: