enjoy-arsenal2008

HomePortailKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLogin

Share | 

Fabregas negira odbijanje ugovora

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin

Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

KomentarNaslov komentara: Fabregas negira odbijanje ugovora   Sun Oct 19, 2008 7:49 pm

Cesc Fabregas je odbio tvrdnje nekih novina da je on odbio ponudjeni produzetak ugovora sa Arsenalom i ocijenio te price kao podvale i lazi.

Nekoliko novina je jutros objavilo pricu da je Spanac odbio novi ugovor, vrijedan oko 90,000 funti sedmicno sa duzinom trajanja do 2014. Prema tom ugovoru, Cesc bi bio najplaceniji igrac Arsenala ali je navodno odbio jer zeli sacekati da vidi da li postoji opcija prelaska u Spaniju na ljeto.

"Prica u novinama prema kojoj sam ja odbio ugovor je netacna. Cijeli clanak je nista drugo do podvala i laz. Svi znaju da ja imam dugogodisnji ugovor sa klubom i da sam sretan ovdje. Fokusiran sam da odradim sto je moguce bolji posao za Arsenal" - rekao je u svom demantiju Cesc.
arsbih
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://enjoyarsenal-2008.forumotion.com
__Ale__
Admin
Admin

Broj komentara : 387
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Fabregas negira odbijanje ugovora   Mon Oct 20, 2008 7:19 pm

I novinari nekada znaju biti smece!!! ljut
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala

Broj komentara : 502
Registration date : 2008-07-24

KomentarNaslov komentara: Re: Fabregas negira odbijanje ugovora   Fri Oct 24, 2008 9:45 pm

ma u vecini slucajeva.......... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Fabregas negira odbijanje ugovora   

Na vrh Go down

Fabregas negira odbijanje ugovora
Na vrh 
Stranica 1/1