enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu

Go down 
3 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu   Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu EmptyFri Oct 31, 2008 9:04 pm

CRISTIANO RONALDO kaže da je "sasvim logično" da dobije nagradu za najboljeg igrača Europe jer cijelu prošlu sezonu bio u odličnoj formi.

Iako mnogi ne vole Ronalda jer je arogantan, a na terenu često pada bez razloga, činjenice mu idu u prilog: protekle sezone osvojio je Premier ligu i Ligu prvaka, zabio 42 gola te bio najbolji strijelac u oba natjecanja. Kapetan portugalske reprezentacije očekuje da će dobiti nagradu koju France Football dodjeljuje od 1956.

"Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu, ali to je moje mišljenje. Ima nekoliko dobrih kandidata, no nagradu treba dobiti igrač koji je bio najbolji tijekom cijele sezone. Ja sam stalno igrao dobro, osvojio Premier ligu, Ligu prvaka, bio najbolji strijelac u Europi i Ligi prvaka", rekao je Ronaldo.

Ronaldo je prošle godine bio drugi, a nagrada je otišla u ruke Kake.

"Razmišljam samo o sebi i o vlastitom napretku, ne zamaram se konkurentima. Sve što sam napravio bilo je dobro, prošla sezona je bila izuzetno uspješna", misli Ronaldo.

Igrač Manchester Uniteda se osvrnuo i na kritike da često simulira prekršaje, za što ga je prozvao i Jose Mourinho.

"Simuliram? Ne želim razgovarati o tome jer se ne slažem. Kad pogledate igrače koje se proziva zbog simuliranja, vidjet ćete da su to najbolji igrači na svijetu. Takve igrače je teško zaustaviti i oni često iznuđuju prekršaje", zaključio je Ronaldo.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu   Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu EmptyFri Oct 31, 2008 9:05 pm

fuuuuuuuuuuuj kretenu...... ljut
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu   Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu EmptySat Nov 01, 2008 11:41 pm

Kreten!!! ljut
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu   Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu EmptySun Nov 02, 2008 4:22 pm

jest bash...
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu   Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu EmptySun Nov 02, 2008 7:46 pm

sto se hvali lik...
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu   Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu EmptyMon Nov 03, 2008 11:46 pm

ma kreten mi je skroz....
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu   Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu Empty

Na vrh Go down
 
Ronaldo: Mislim da je sasvim logično da dobijem Zlatnu loptu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: