enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan Empty
KomentarNaslov komentara: CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan   CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan EmptyTue Nov 04, 2008 8:39 pm

NAJSKROMNIJI, a neki kažu i najbolji svjetski nogometaš, odgovarao je na pitanja navijača na FIFA-inoj internetskoj stranici i opet pokazao svoj "tih i povučen" temperament.

Kad ga je jedan posjetitelj chata pitao kako bi se opisao jednom rječju, Cristiano Ronaldo je odgovorio:

"Jednom rječju? Genijalan!"

Malo manje je drsko zazvučala njegova sportska ambicija:

"Želim osvojiti Svjetsko klupsko prvenstvo. Ove se godine prvi puta nadmećem za ovaj trofej i nadam se da ću ga postići u prosincu. Moji suigrači iz Manchester Uniteda i ja željno očekujemo početak tog natjecanja."

Prepiska se dotaknula i izbora broja 7 na majici.

"Nisam ga ja odabrao, već su mi ga nametnuli. Kad sam došao u Manchester United, tražio sam 28, koji sam nosio i u Sportingu. Ali, trener Alex Ferguson mi je rekao: 'Ne, ne, dobit ćeš sedmicu'. "

Portugalac je napomenuo da mu je nošenje tog broja čast, jer su ga nosili George Best i David Beckham.

"To je poseban broj i oduševljen sam što ga nosim, ali moja odgovornost ostaje ista - moram igrati dobro za sebe i za momčad", zaključio je.




idiot
Na vrh Go down
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan   CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan EmptyTue Nov 04, 2008 10:43 pm

idiot
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan   CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan EmptyWed Nov 05, 2008 8:28 pm

Kad ga je jedan posjetitelj chata pitao kako bi se opisao jednom rječju, Cristiano Ronaldo je odgovorio:

"Jednom rječju? Genijalan!"


ma ti si govno.... redcard
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan   CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan Empty

Na vrh Go down
 
CR7: Jednom rječju? Ja sam genijalan
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: