enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu Empty
KomentarNaslov komentara: Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu   Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu EmptyTue Nov 04, 2008 8:52 pm

Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu Kategk10
Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu Thumbn10


BRITANSKA glumica Kate Winslet ponovno se našla pred reflektorima uoči promocije čak dvaju novih filmova: adaptaciju novele "The Reader" u kojem glumi uz Ralpha Fiennesa, te "Revolutionary Road" u kojem je još jednom zaigrala uz Leonarda DiCaprija. Nakon velike uspješnice, blockbustera "Titanic" iz 1997. godine, koji je Kate i Leonardu priskrbio svjetsku slavu, jedanaest godina poslije par se opet ujedinio za potrebe snimanja filma "Revolutionary Road" u kojem će igrati bračni par. Radnja ove ekranizacije romana Richarda Yatesa smještena je u 1955. godinu, a Kate i Leo tumače uloge Franka i April Wheeler, samouvjerenog bračnog para koji živi u perifernom naselju zabitog gradića u Connecticutu i koji se smatra uvelike drugačijim od svojih susjeda.

Peterostruko nominirana za prestižnu nagradu Oscar, Kate se nada koko će joj ostvarene uloge u posljednja dva filma priskrbiti dugoočekivano priznanje za svoj rad i vratiti je na vrhunac slave. Za novo izdanje časopisa Vanity Fair, Kate se potpuno razodjenula i progovorila o svom poslovnom, ali i privatnom životu. "Znate zašto se bojim ljudskih procjena? Zato što je to sve što oni rade - osuđuju. Ja sam toga svjesna!", otvorila se Kate, koja se u posljednjih nekoliko godina posvetila mirnom obiteljskom životu.

Glumica ima dvoje djece, osmogodišnju Miu iz prvog braka sa Jimom Threapletonom kojeg je upoznala 1997. godine prilikom snimanja filma "Hideous Kinky", te petogodišnjeg Joea iz braka sa aktualnim suprugom, redateljem Samom Mendes koji je 1999. godine osvojio Oscara za film "Vrtlog života". Kate, koja je prijašnjih godina nerijetko prozivana zbog viška kilograma, nakon dva poroda vratila se na "normalnu" težinu, a svoju je vitku figuru pokazala i kroz editorijal u novom broju svjetski priznatog časopisa Vanity Fair za koji je pozirala potpuno naga.

"Ovo možda zvuči čudno, no ja nikada nisam imala želju postati slavna niti sam ikada imala velike ambicije. Bila sam debela, a tada nije postojala niti jedna poznata debela glumica, pa se jednostavno nisam vidjela u tom svijetu. Znate kako se kaže: jednom debeljuca, uvijek debeljuca. Još si uvijek mislim da izgledam iskrivljeno ili drugačije od ostalih ljudi. Često gledam sve te predivne žene koje su cijele trendy i fancy, nose kratke majice, jeans hlače i visoke potpetice i hodaju gradom ponosno i uzdignute glave. Kada vidim njih, pomislim si da ne bi bilo loše da se i ja malo potrudim kako bih postigla taj izgled. No, odmah poslije toga sjetim se da nijedna žena ne može biti sretna u toliko visokim štiklama", našalila se Kate.
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu   Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu EmptyWed Nov 05, 2008 8:50 pm

a Bog me ubio ak je ovo gola........... neutral
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu   Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu EmptyWed Nov 05, 2008 9:07 pm

aaaaaaaaaaah jadna u sto ti gledas........... nije ova tema za tebe.............to sam ja da privucem paznju muskih da svrate na forum al jbg kad nije gola........
Na vrh Go down
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu   Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu EmptyWed Nov 05, 2008 10:46 pm

Embarassed Razz
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu   Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu EmptyThu Nov 06, 2008 8:31 pm

oooooooops Embarassed
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu   Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu EmptyTue Nov 11, 2008 9:14 pm

hahaha..... kak tebi zna da izleti..... Razz
Na vrh Go down
Sponsored content





Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu   Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu Empty

Na vrh Go down
 
Kate Winslet: Gola u Vanity Fairu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» BIH najefikasnija u Europi-3 gola po utakmici

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy off topic :: Muzika, film, TV, Net...-
Idi na: