enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol

Go down 
3 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol Empty
KomentarNaslov komentara: Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol   Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol EmptyThu Nov 06, 2008 9:17 pm

INAČE uvijek pouzdani Iker Casillas priznao je svoju grešku koja je Juventusovoj legendi Alessandru del Pieru omogućila postizanje gola u sinoćnjoj utakmici na Santiago Bernabeu. Realov je vratar kod slobodnog udarca potpuno krivo postavio živi zid, a stari je lisac Alex to primijetio i znalački kapitalizirao.

Ranieri: Juventus je Del Piero!


"Drugi je gol bio moja greška, nažalost nisam dobro reagirao", rekao je iskreno Casillas nakon utakmice.

Reprezentativni vratar nezadovoljan je i zbog poraza, jer smatra da je Kraljevski klub bio bliži pobjedi, a da su Talijani bili sretniji.

"No, imali smo nekoliko izglednih šansi. Mahmadou Diarra je dva puta mogao zabiti, a Juventus je samo nekoliko puta priprijetio i na koncu zaradio tri vrlo bitna boda."

Real je propustio priliku osigurati prolazak u sljedeću fazu, no sljedeća prilika je na rasporedu za dvadesetak dana u Bjelorusiji.

"Sada moramo igrati u gostima protiv BATE Borisova i tamo osigurati drugo mjesto.

Guti: Moramo igrati bolje u nastavku natjecanja


Povratnik nakon ozlijede Jose Maria Guti samo se nadovezao na Casillasa:

"Ovo je jako loš rezultat za nas. Igrali su svoj nogomet, a mi nismo uspjeli razbiti njihovu čvrstu obranu. Nema se što puno dodati. Moramo igrati puno bolje u nastavku natjecanja."
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol   Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol EmptyThu Nov 06, 2008 9:18 pm

Neka su izgubili, sad ce Real pamtiti Juventus!!! Laughing
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol   Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol EmptyThu Nov 06, 2008 9:20 pm

meni zao.... Sad
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol   Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol EmptyTue Nov 11, 2008 9:12 pm

Lily (citat):
meni zao.... Sad
moj drug je poludio zbog ovoga...... kak on voli real to je nevjerovatno..... Very Happy
Na vrh Go down
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol   Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol EmptyWed Nov 12, 2008 10:53 pm

A kak mi volimo champion


gunner
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol   Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol EmptyThu Nov 13, 2008 8:15 pm

a kak ja volim fabregas
inlove
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol   Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol Empty

Na vrh Go down
 
Casillas preiznao: Kriv sam za Del Pierov gol
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: