enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Neke izjave Wengera

Go down 
2 posters
AutorPoruka
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Neke izjave Wengera Empty
KomentarNaslov komentara: Neke izjave Wengera   Neke izjave Wengera EmptySat Nov 08, 2008 11:07 pm

'Mislim da je ovo bio veoma važan rezultat jer mogu zamisliti što bi se dogodilo da smo danas izgubili. Matematički je bio veoma važan za nas da ostanemo blizu vrha, i da pokažemo kakvu odlučnost, duh i mentalni stav imamo. Izašli smo danas na teren misleći da ćemo pobijediti bez obzira što se dogodilo. Bez obzira što se događalo na terenu mi ćemo ići dalje i to je ono što smo učinili.'
Neke izjave Wengera ArseneWengerPA_468x647
'Opet smo pobijedili, za mene odličnu momčad Manchester Uniteda, a razlika je bila u tome što smo mi možda svoje šanse iskoristili rano, a oni nisu. Držali smo se nakon što smo postigli drugi pogodak, ali smo pokušavali postići treći u kontra napadima. I zato je utakmica ostala veoma napeta sve do kraja.'

'Kada je Samir Nasri ispred gola, može finiširat i sa desnom i sa lijevom nogom. Veoma je brz i snažan, i hrabrim ga da ode u završnu trećinu. Bio je više tipičan plejmejker u Francuskoj, dao je loptu i uzeo ju natrag. Vjerujem da sa njegovom brzinom može prodrijeti u zadnju trećinu i postići puno pogodaka. To je učinio danas jer je strašan finišer.'

'Nikada nisam sumnjao u duh svoje momčadi. Znam da smo radili greške, pogotovo protiv Tottenhama, ali nikada nisam doveo u pitanje duh, kvalitetu ili sposobnost igranja za prvenstvo. Samo je jedna stvar u našem poslu, a ta je da se ode na travnjak i pokaže koliko to želite, da se pokaže kvaliteta na terenu – i duh – i to je ono što smo mi učinili. Prije svega smatram da je današnja utakmica bila fantastična jer su obje momčadi igrale sa odgovarajućim duhom.'

'Danas smo imali igrača poput Nicklasa Bendtnera koji je odigrao izvanrednu utakmicu. To pokazuje koliko je različit ovaj posao jer u srijedu nije bio u najboljoj formi, a tri je dana kasnije proizveo kvalitetan nastup. To je bio odgovor tima, prvo smo pokazali da imamo momčad koja je puno puta dovedena u pitanje. Pokazali smo da, bez obzira tko igra, imamo timski duh.'

'Ne želim puno pričati o različitostima ovih dviju momčadi, ali mislim da smo mi učinili sve što je potrebno da se pobijedi. Ako tvrdite da smo mogli izgubiti da su oni iskoristili svaku šansu, možda. Ali mi smo učinili sve što smo mogli da pobijedimo, i naš stav ne može biti doveden u pitanje, kao ni kvaliteta. Osobno ne preispitujem kvalitetu Manchester Uniteda.

Znate da su sve velike utakmice takve. Upravo sam nakon utakmice rekao da je Manchester odlična momčad. Prošle su godine osvojili Europski kup i Premier ligu, ne možete biti mala momčad da to učinite. Naravno da su oni velika momčad, naravno da su oni imali šanse, ali imali smo ih i mi. Zato vjerujem da je to bila zabavna nogometna utakmica. Ako volite nogomet, ne kažem da volite Arsenal ili Manchester United, danas je to bila utakmica za one koji vole nogomet.'

'Nogomet postaje veoma zanimljiv kada obje momčadi žele igrati, to smo i danas vidjeli. Vjerujem da, osim protiv Stokea, smo otišli kod Boltona i Blackburna i uvjerljivo pobijedili. Imali smo jedan incident kod Stokea koji je izazvao histeriju. Nakon 0:0 protiv Fenerbahčea smo imali 8 bodova u Ligi Prvaka, nitko nema toliko bodova, osim Juventusa koji ima 10. Nitko u Europi nema 8 bodova u Ligi Prvaka. Ponekad je teško shvatiti zašto su svi odjednom tako kritični. Poštujem sira Alexa Fergusona, naravno. Vjerujem da smo mi preživjela borca u ovoj igri, i stoga ga poštujem. Oboje igramo nogomet.'

'Mislim da je onih šest minuta 'zbilja dugo vrijeme'. Prije nego su oni postigli pogodak, četvrti sudac mi je rekao da će nadoknada biti šest minuta, pa sam ga pitao da li je siguran, i zašto toliko? Nikada ovdje nisam igrao šest minuta.'
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Neke izjave Wengera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neke izjave Wengera   Neke izjave Wengera EmptyTue Nov 11, 2008 8:49 pm

ziv bio... zivio
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Neke izjave Wengera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neke izjave Wengera   Neke izjave Wengera EmptyWed Nov 12, 2008 10:58 pm

Lily (citat):
ziv bio... zivio

Dok ne umres hahaha
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Neke izjave Wengera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neke izjave Wengera   Neke izjave Wengera EmptyThu Nov 13, 2008 8:08 pm

__Ale__ (citat):
Lily (citat):
ziv bio... zivio

Dok ne umres hahaha

e bas me zanima ko ce ga naslijediti..... Very Happy
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Neke izjave Wengera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neke izjave Wengera   Neke izjave Wengera EmptyFri Nov 14, 2008 10:32 pm

Lily (citat):
__Ale__ (citat):
Lily (citat):
ziv bio... zivio

Dok ne umres hahaha

e bas me zanima ko ce ga naslijediti..... Very Happy

Da tebe predlozimo??? fsdegr
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Neke izjave Wengera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neke izjave Wengera   Neke izjave Wengera EmptySun Nov 16, 2008 1:56 am

potpisujem................. ali pod uslovom da dobijem odjecu "po modi", znas one jakne i trenirke da ne budu onak siroko nego malo trendy, sexy, zenstveno... prvaliga i dovela bi cijeli prvi tim na ovaj furum.... hahaha
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Neke izjave Wengera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neke izjave Wengera   Neke izjave Wengera EmptySun Nov 16, 2008 10:42 pm

Lily (citat):
potpisujem................. ali pod uslovom da dobijem odjecu "po modi", znas one jakne i trenirke da ne budu onak siroko nego malo trendy, sexy, zenstveno... prvaliga i dovela bi cijeli prvi tim na ovaj furum.... hahaha

Mene ne smijes zaboraviti. Znas sta smo se dog. ako ih kad upoznas!!! zzt546
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Neke izjave Wengera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neke izjave Wengera   Neke izjave Wengera EmptyMon Nov 17, 2008 12:18 am

znam...... ne brini........
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Neke izjave Wengera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neke izjave Wengera   Neke izjave Wengera Empty

Na vrh Go down
 
Neke izjave Wengera
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Neke stranice :D
» Neke fine slike!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: