enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Messi: Jos mogu puno toga nauciti

Go down 
4 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Messi: Jos mogu puno toga nauciti Empty
KomentarNaslov komentara: Messi: Jos mogu puno toga nauciti   Messi: Jos mogu puno toga nauciti EmptySun Nov 16, 2008 10:36 pm

LIONELA MESSIJA , 21-godišnjeg nogometaša Barcelone, mnogi smatraju za jednog od najboljih na svijetu već neko vrijeme, makar Argentinac govori kako ima još mnogo toga naučiti u igri.

U razgovoru za španjolski Sport Messi je tako govorio o prethodne četiri sezone u Barceloni, njegovoj petoj u koju je zagazio i općenito o svom viđenju vlastite kvalitete.

Nekada mi je Ronaldinho stalno govorio kako bih samo trebao driblati. I volim to, volim da mi je lopta stalno u nogama. Tako sam naučio igrati nogomet i vjerojatno će se teško mijenjati neke navike koje su u vama od samih početaka - rekao je Messi i nastavio:

Ali upravo je to, možda, jedan mali minus u mojoj igri. Možda bih se trebao lakše i jednostavnije rješavati lopte u nekim trenucima. Najbolji na svijetu? Ne mislim tako, zapravo znam da još uvijek moram mnogo toga naučiti o nogometnoj vještini.

Messi je rekao i koji je njegov najveći minus.

Igra u zraku, igra glavom. Naravno, visina mi nije plus, ali ako želim biti najbolji moram znati i to.

Argentinski nogometaš se osvrnuo i na katalonski klub.

Prije nekoliko godina smo stvarno bili kompaktno društvo. Ronaldinho, Deco, Motta, ja... Sada se taj krug raspao, ali u Barceloni je i dalje mnogo sjajnih nogometaša i sjajnih osoba. Strahovite motive imam za daljnje osvajanje raznih titula.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Messi: Jos mogu puno toga nauciti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Messi: Jos mogu puno toga nauciti   Messi: Jos mogu puno toga nauciti EmptySun Nov 16, 2008 10:53 pm

777 Ronaldinho ga savjetovao!!! 5646
Na vrh Go down
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Messi: Jos mogu puno toga nauciti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Messi: Jos mogu puno toga nauciti   Messi: Jos mogu puno toga nauciti EmptyMon Nov 17, 2008 8:16 pm

__Ale__ (citat):
777 Ronaldinho ga savjetovao!!! 5646

cuti........ neutral neutral
Na vrh Go down
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Messi: Jos mogu puno toga nauciti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Messi: Jos mogu puno toga nauciti   Messi: Jos mogu puno toga nauciti EmptyMon Nov 17, 2008 8:53 pm

Tina (citat):
__Ale__ (citat):
777 Ronaldinho ga savjetovao!!! 5646

cuti........ neutral neutral

Pa gdje njega nadje za savjetnika majko mila?!!! hahaha
Na vrh Go down
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Messi: Jos mogu puno toga nauciti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Messi: Jos mogu puno toga nauciti   Messi: Jos mogu puno toga nauciti EmptyMon Nov 17, 2008 8:58 pm

Ronaldinho je kralj fudbala........
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Messi: Jos mogu puno toga nauciti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Messi: Jos mogu puno toga nauciti   Messi: Jos mogu puno toga nauciti EmptyTue Nov 18, 2008 8:09 pm

nekad bio............. tu je razlika...........
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Messi: Jos mogu puno toga nauciti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Messi: Jos mogu puno toga nauciti   Messi: Jos mogu puno toga nauciti Empty

Na vrh Go down
 
Messi: Jos mogu puno toga nauciti
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Messi bolji od Ronalda
» Messi pleased with strength and unity
» Mourinho "lud": "U mojoj ekipi je puno igraca sa slabim radom mozga!"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: