enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Shusteru se u ponedjeljak sprema otkaz

Go down 
2 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Shusteru se u ponedjeljak sprema otkaz Empty
KomentarNaslov komentara: Shusteru se u ponedjeljak sprema otkaz   Shusteru se u ponedjeljak sprema otkaz EmptySun Nov 16, 2008 10:37 pm

PREMA pisanju španjolskih medija, Nijemcu na klupi madridskog Reala, Berndu Schusteru, odbrojani su dani na klupi nakon što su njegovi nogometaši izgubili u Valladolidu 1-0.

Real kiksao u Valladolidu

Formalno bi se to trebalo dogoditi na sjednici Upravnog odbora madridskog kluba u ponedjeljak. Neformalno će se dogoditi već tijekom nedjelje na uzajamnim sastancima vodećih ljudi kluba, prenosi nogometni portal Goal.com.

Schuster je nakon ispadanja iz Kupa kralja od trećeligaša iz Iruna bio jasno upozoren da u Valladolidu nema pravo na kiks. Također je poznato da je predsjednik kluba Ramon Calderon već duže vrijeme jedini njegov zagovornik u klubu, jer da trener odavno nema podršku sportskog direktora Predraga Mijatovića.

Nakon svega, čini se da će se Calderon morati povući, skupa sa svojom politikom “jedan trener za cijelu sezonu”. Iz Valladolida je pobjegao pretkraj utakmice kroz sporedan izlaz, iako ima običaj uvijek nakon utakmice posjetiti igrače u svlačionici.

Kao nasljednici Schustera najozbiljnije se spominju unutarklupski kadrovi. Prva je opcija Miguel Angel Portugal, kojega je Calderon doveo iz Racinga da bi radio kao tehnički tajnik kluba, a druga je Michel, igračka legenda kluba iz 80-ih i trenutačno trener druge momčadi.

Schuster: Miran sam, igrali smo dobro

Trener nogometaša Reala Bernd Schuster nije nakon poraza kod Valladolida (1-0) u dvoboju 11. kola Primere podnio ostavku. Nije se složio niti s novinarima koji su tvrdili da je njegova momčad igrala slabo.

"Miran sam, znam da radimo dobro i da se momčad diže. Nažalost, razumljivo je da nam ovaj poraz ne ide u prilog. Ovdje nismo smjeli izgubiti ",rekao je njemački trener, kojemu je predsjednik Calderon u srijedu zaprijetio da će dobiti otkaz ne pobijedi li Valladolid.

Bilo je to nakon Realova ispadanja iz Kupa kralja od trećeligaša Real Uniona iz Iruna.

"Ne slažem se da smo bili podređeni u ovoj utakmici", oponirao je Schuster jednome novinarskom pitanju o većem posjedu lopte igrača Valladolida nastavivši: "Imali smo prilika. Jednostavno, postavili smo se tako da bismo povećali pritisak na Valladolid. U prvom nam poluvremenu nisu stvorili niti jednu priliku"

"Zabrinut sam i razočaran jer nismo zaslužili izgubiti. Nije bilo sreće. Zadovoljan sam načinom na koji se momčad trudila. Ne znam što će se dogoditi. Želim se koncentrirati na rad. Znam samo da smo i tijekom prošle sezone imali kriznih trenutaka pa smo na kraju završili prvi", zaključio je Nijemac.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Shusteru se u ponedjeljak sprema otkaz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shusteru se u ponedjeljak sprema otkaz   Shusteru se u ponedjeljak sprema otkaz EmptyMon Nov 17, 2008 8:19 pm

neka neka...... sve otjerat........ neutral
Na vrh Go down
 
Shusteru se u ponedjeljak sprema otkaz
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Real sprema teren za Vengera
» Fiat sprema Abarth Coupe!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: