enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kaka: Beckham ostaje u Milanu

Go down 
2 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Kaka: Beckham ostaje u Milanu Empty
KomentarNaslov komentara: Kaka: Beckham ostaje u Milanu   Kaka: Beckham ostaje u Milanu EmptyThu Nov 27, 2008 8:34 pm

BRAZILSKI nogometni as u redovima Milana, Kaka, vjeruje da jednom kada David Beckham osjeti atmosferu San Sira i klupske svlačionice, više nikada neće poželjeti otići.

Beckham na posudbu u Milan stiže u siječnju, a predviđeno je da ondje proboravi do kraja ožujka kada bi se trebao vratiti u svoj Los Angeles Galaxy.

Iako su iz uprave Milana i LA Galaxyja poručili da nema šanse da Beckham ostane u Italiji i nakon ožujka, Kaka misli drugačije.

"Mislim da bi Beckham mogao ostati i malo duže, recimo do kraja sezone, a nakon toga tko zna", rekao je Kaka, koji se jako veseli igranju s Beckhamom.

"Sviđa mi se. Jako je pozitivan i zna s loptom. S njim će biti jako lijepo igrati i veselim se tomu", dodao je Brazilac.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Kaka: Beckham ostaje u Milanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaka: Beckham ostaje u Milanu   Kaka: Beckham ostaje u Milanu EmptyThu Nov 27, 2008 9:06 pm

ma briga me..... lik
Na vrh Go down
 
Kaka: Beckham ostaje u Milanu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kaka vs Cesc

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: