enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Chelsea-Arsenal 1:2

Go down 
5 posters
AutorPoruka
crni
Gost
Gost
crni


Broj komentara : 5
Age : 37
Registration date : 2008-11-06

Chelsea-Arsenal 1:2 Empty
KomentarNaslov komentara: Chelsea-Arsenal 1:2   Chelsea-Arsenal 1:2 EmptyWed Dec 03, 2008 7:34 pm

Imao sam neku ideju da bi arsenal mogao pobjediti,cak sam jarane ubjeđivao da bi to moglo biti 3:1 ali malo je falilo!
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Chelsea-Arsenal 1:2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Chelsea-Arsenal 1:2   Chelsea-Arsenal 1:2 EmptyWed Dec 03, 2008 8:25 pm

Arsenal je jos jednom demantovao kriticare savladavsi Chelsea na Stamford Bridgeu 2-1. Bila je to utakmica u kojoj su domaci bili puno bolji u prvom poluvremenu ali je Arsenal odigrao cvrsto i efektivno drugo poluvrijeme sto je na kraju donijelo i pobjedu.

Arsene Wenger je dobio tri pojacanja pred pocetak utakmice - Samir Nasri, Emmanuel Adebayor i Bacary Sagna su svi dobili zeleno svjetolo od doktora za nastup sto je definitivno pojacalo Topnike. Medjutim Abou Diaby se povrijedio prije utakmice tako da je on izostao.

Chelsea je brzo postavio ritam utakmice i izgledali su opasno svaki put kada napadaju. Bitka na sredini terena je pripala domacima i oni su u potpunosti kontrolosali igru. Ballack, Lampard, Deco i Mikel su potpuno nadigrali Arsenalovu sredinu terena.

Nakon jednog kornera za Chelsea, Almunia je odlicno intervenisao i uhvatio loptu medjutim onda pozurio da je izbaci naprijed prema Nasriju sto je bila velika greska - Chelsea je osvojio loptu nazad, Bosingwa je ubacio u sesnaesterac a Djourou prilikom pokusaja da izbaci loptu napolje, ubacuje je u sopstvenu mrezu - 1:0 za Chelsea.

Do kraja prvog dijela nije bilo promjena a u drugom poluvremenu smo vidjeli potpuno drugaciji Arsenal. Doduse, Chelsea je poceo dobro i drugi dio ali onda jedna akcija Arsenala i Robin van Persie bjezi odbrani domacih i snazno salje loptu u mrezu za 1-1. Gol je, ruku na srce, postignut iz cistog ofsajda ali smirenost koju je VanPersie pokazao je bila fenomenalna.

Nakon toga je Arsenal uspio preuzeti kontrolu sredine terena po prvi put i odmah se vidjela razlika. Samo tri minute kasnije, slobodan udarac izvodi Fabregas i ubacuje loptu u sredinu gdje Adebayor najbolje skace i spusta loptu do Van Persiea koji majstorski iz okreta postize svoj drugi gol veceri! Nevidjena radost igraca i navijaca Arsenala - potpuni preokret i nevjerica na licima domacih!

Do kraja su Topnici uspjeli u potpunosti smiriti Chelsea i ne dozvoliti im da kreiraju previse prilika. Ostalo je 1-2 i Arsenal se ponovo vratio u utrku za najvisi plasman
arsbih

eto...... ma mene je mucilo malo....... ali dobro je na kraju.......
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Chelsea-Arsenal 1:2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Chelsea-Arsenal 1:2   Chelsea-Arsenal 1:2 EmptyThu Dec 04, 2008 8:59 pm

crni (citat):
Imao sam neku ideju da bi arsenal mogao pobjediti,cak sam jarane ubjeđivao da bi to moglo biti 3:1 ali malo je falilo!
a ja sam bas pesimista bila............. Smile
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Chelsea-Arsenal 1:2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Chelsea-Arsenal 1:2   Chelsea-Arsenal 1:2 EmptyThu Dec 04, 2008 10:33 pm

al dobili smo to je bitno........samo meni sad krivo zbog kupa.....
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

Chelsea-Arsenal 1:2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Chelsea-Arsenal 1:2   Chelsea-Arsenal 1:2 EmptyThu Dec 04, 2008 10:48 pm

bravo za vas Very Happy
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Chelsea-Arsenal 1:2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Chelsea-Arsenal 1:2   Chelsea-Arsenal 1:2 EmptyThu Dec 04, 2008 11:12 pm

al zato izgubimo od nekih kretenskih klubova.........Burnley-Arsenal 2-0.................to nigdje nema......... zutzr4
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

Chelsea-Arsenal 1:2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Chelsea-Arsenal 1:2   Chelsea-Arsenal 1:2 EmptyThu Dec 04, 2008 11:24 pm

to se desava i kod reala sfbvsy
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Chelsea-Arsenal 1:2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Chelsea-Arsenal 1:2   Chelsea-Arsenal 1:2 EmptyTue Dec 09, 2008 6:56 pm

Drago mi je sto smo dobili bar ovaj mec!!!
Na vrh Go down
Sponsored content





Chelsea-Arsenal 1:2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Chelsea-Arsenal 1:2   Chelsea-Arsenal 1:2 Empty

Na vrh Go down
 
Chelsea-Arsenal 1:2
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» TThe FA Cup Semi Final: Chelsea 2-1 Arsenal
» Barclays Premier League: Chelsea 1-2 Arsenal
» Barclays Premier League: Arsenal 1-4 Chelsea
» Barclays Premier League 09/10: Arsenal 0-3 Chelsea
» Arsenal-Fenerbahce 0-0

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Utakmice-
Idi na: