enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW

Go down 
3 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW Empty
KomentarNaslov komentara: Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW   Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW EmptySat Jul 26, 2008 1:18 am

Novo ime Arsenala, Francuz Samir Nasri zeli ostaviti trag svojim igrama u Arsenalu, rekao je ekskluzivno u intervjuu za Arsenal.com. Nasri je konacno kompletirao prelazak na Emirate za, kako se spekulise 12 miliona funit, i priznao je da veliki udio kod pravljenja odluke imao Arsene Wenger.

"Cinjenica da Wenger daje sansu mladim igracima je velika stvar za mene. On je veoma respektabilan trener i jedan je od najboljih menadzera na svijetu. Dokazao je do sada da ima veliko povjerenje u mlade igrace i da im daje sansu za igru."

"Za mene je veoma bitno da imam takvog menadzera i jedva cekam da radim s njim i sa novim suigracima."

'Novi broj 8' (potvrdjeno na Arsenal.com) je takodjer rekao kako je prije prelaska na Emirate pricao i sa Arsenalovim legendama - Thierry Henryem i Patrickom Vierom - "Obojica su imali sjajne karijere u Arsenalu i cak i sada kada pricaju o Arsenalu budu uzbudjeni. Obojica su mi rekli da je to najbolja solucija za mene"


Nasri je isto tako spomenuo promjenu u nacinu zivota:

"Dok sam bio u Marseilleu, bio sam jos uvijek djecak, zivio sam sa roditeljima. Dolaskom u Arsenal, to se mijenja; moram se navici na drugaciji nacin zivota. Ali jos sam mlad i mislim da mi to nece biti problem"

21-godisnjak se takodjer nada da ce ostaviti dobar utisak za svog vremena u Arsenalu"

"Meni odgovara ofanzivan, tehnicki i brz fudbal, upravo nacin na koji Arsenal igra. Nadam se da cu se brzo integrisati u tim i doprinjeti koliko god mogu za ovaj tim i navijace"

"Znam da je tim prosle sezone za malo propustio titulu, ali kada je u pitanju fudbal, mislim da Arsenal igra najljepsi fudbal u Evropi. "

"Bio sam veliki ljubitelj Arsenalove igre i njihove filozofije sto znaci da sam jos sretniji sto se mogu prikljuciti ovakvom timu" - rekao je na kraju svog prvog intervjua za Arsenal.com, Samir Nasri.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW   Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW EmptySat Jul 26, 2008 2:49 pm

pametan ovaj nasri lol!
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW   Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW EmptySat Jul 26, 2008 10:49 pm

MiLeNa_Nk (citat):
pametan ovaj nasri lol!

kažem ja tebi... lol!
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW   Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW EmptySun Jul 27, 2008 12:16 am

Svaka mu čast... bit će od njega svašt...
Na vrh Go down
Sponsored content





Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW   Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW Empty

Na vrh Go down
 
Samir Nasri: Bitno mi je da imam menadžera kakav je AW
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nasri spreman za Porto
» Nasri ready to flourish
» Nasri alarmed by criticism
» Nasri - Dream start will help my adaptation

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: