enjoy-arsenal2008

HomePortailKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLogin

Share

Eduardo, intervju

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa

Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Eduardo, intervju Empty
KomentarNaslov komentara: Eduardo, intervju   Eduardo, intervju EmptyWed Dec 17, 2008 9:18 pm

Eduardo, intervju Eduard19
EDUARDO DA SILVA vratio se nogometu nakon strašnog loma fibule; vijest je koja je u samo desetak sati obišla svijet. Evo što o svom povratku kaže Eduardo u razgovoru za Arsenal TV.

Iako je veliki broj ovih izjava došao već do hrvatskih medija, ovaj put vam donosimo Eduardov prvi intervju nakon povratka na teren u cijelosti. Video je na Arsenalovim stranicama izašao u srijedu ujutro, a ubrzo je postalo očito kako postoje dvije verzije intervjua, od kojih na jednoj Eduardo po instrukcijama iz Hrvatske odgovara na našem jeziku.

"Ovo mi je prva utakmica u deset mjeseci. Mogao sam možda napraviti i nešto više, osjećao sam se dobro, ali nema veze što je tu je, bit će bolje u narednim susretima. Za sada sam zaista sretan što sam se vratio", rekao je Eduardo.

Povratak nije prošao baš bajno, naime, Eduardo se opet ozlijedio. Mada se ovaj put radi o manjoj ozljedi zadnje lože.

"Sve je u redu, malo sam osjetio bol u zadnjoj loži, ali mislim da se ne radi o nečemu ozbiljnijem. Trebat će mi sada desetak dana odmora i sve će opet biti u redu", istaknuo je Eduardo.

"Zaista mi bude teško kada se sjetim svega"

Proteklih deset mjeseci Eduardu su bili najteži u životu.

"Kada se sjetim svega toga zaista mi bude teško, ali želim to što prije zaboraviti. Pomogao mi je tada odlazak u Brazil, susreti s obitelji i prijateljima. Sve me je to ojačalo i zaista sam sretan što sam odigrao ovu utakmicu. Vidjeli ste kako su me navijači danas bodrili, gurali me naprijed, to je nešto zaista prekrasno", napomenuo je Dudu.

Pitanje povratka u prvu momčad Arsenala pitanje je koje se ne može izbjeći. Ipak, Eduardo ne želi žuriti.

"Zasad trebam još treninga i utakmice kao što su ove, ne razmišljam o tome. Međutim ako bude sve u redu i sada s ovom zadnjom ložom, onda bih mogao zaigrati za prvu momčad Arsenala negdje za Božić ili Novu godinu."

"Jedva čekam veljaču i povratak u hrvatsku reprezentaciju"

Slično je i s hrvatskom reprezentacijom, za koju će Eduardo vjerojatno nastupiti u veljači u utakmici protiv Rumunjske.

"Da, jedva se čekam vratiti u reprezentaciju. Mislim da će to biti u veljači kada nacionalna momčad Hrvatske igra protiv Rumunjske", rekao je napadač Arsenala.

Evo još nekoliko Brazilčevih riječi za kraj: "Teško je reći hoću li biti bolji, meni je najvažnije da se vratim u formu i stanje u kakvom sam nekad bio, ne treba pucati previsoko. Na koncu samo želim zahvaliti svim navijačima Arsenala i hrvatske reprezentacije koji su mi dali veliku podršku kada mi je to trebalo."
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Cesc
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Cesc

Broj komentara : 159
Mjesto : Eindhoven
Registration date : 2008-12-20

Eduardo, intervju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eduardo, intervju   Eduardo, intervju EmptySat Dec 20, 2008 7:59 pm

Drago mi je sto se vratio ali trebat ce mu vremena da se prilagodi.... i sigurno ce ga Wenger jos cuvati jer nije on za prvog tima , i ova misljenja kako ce zamijenuti Bendtnera su mi ne logicna.... Bendtner je dosta talentovan da bi sjedio na klupi..
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa

Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Eduardo, intervju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eduardo, intervju   Eduardo, intervju EmptySun Dec 21, 2008 6:44 pm

ali Bendtner ima jaku konkurenciju u napadu... Rolling Eyes
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content

Eduardo, intervju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eduardo, intervju   Eduardo, intervju Empty

Na vrh Go down

Eduardo, intervju
Na vrh 
Stranica 1/1