enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Mourinho: Nema šanse da Drogba dođe u Inter

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Mourinho: Nema šanse da Drogba dođe u Inter Empty
KomentarNaslov komentara: Mourinho: Nema šanse da Drogba dođe u Inter   Mourinho: Nema šanse da Drogba dođe u Inter EmptyThu Dec 18, 2008 8:32 pm

Trener nogometaša Intera iz Milana Jose Mourinho opovrgnuo je mogućnost da će jedan od njegovih omiljenih igrača Didier Drogba pojačati klub sa San Sira...

Bjelokošćanskog napadača Chelseaja dugo se povezivalo s Interom ali portugalski stručnjak otkrio je kako zapravo stvari stoje.

- Ako će jednog dana Didier imati čistu situaciju sa svojim klubom, klubom kojeg ja volim, te će ga htjeti napustiti, a ja ću pritom sjediti na klupi Intera, Gambe, Red Bullsa ili bilo kojeg drugog kluba, svi znaju da ću ga pokušati dovesti jer je on jedan od mojih omiljenih igrača – rekao je Mourinho za Sky Sports.

- U kojem ću god klubu raditi u budućnosti, njemu će vrata uvijek biti otvorena. Ali trenutno je on igrač Chelseaja i mogućnost da dođe u siječnju u Inter je nula posto.

Portugalski se stručnjak osvrnuo i na mogućnost da Inter u siječnju napusti i Adriano, brazilski napadač s kojim je ove sezone imao puno nesuglasica.

- Adriano je vrhunski igrač. U klubu imamo izvrsne napadače poput Crespa, Cruza i Ibrahimovića, ali meni treba još jedan napadač, a to je Adriano.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
 
Mourinho: Nema šanse da Drogba dođe u Inter
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nema me...
» Inter priprema nemoralnu ponudu za CR7
» Mourinho "lud": "U mojoj ekipi je puno igraca sa slabim radom mozga!"
» Alborg je favorit, ali nema predaje
» Zbog lose forme, Mourinho poslao na hladjenje Quaresmu i Balotellija

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: