enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kolo Habib Toure novi kapiten?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Kolo Habib Toure novi kapiten? Empty
KomentarNaslov komentara: Kolo Habib Toure novi kapiten?   Kolo Habib Toure novi kapiten? EmptySat Jan 10, 2009 11:31 pm

Kolo Habib Toure zaigrao je na danasnjoj utakmici protiv Boltona i to u ulozi kapitena.
Kolo Habib Toure novi kapiten? Kolo
Toure je bio podvrgnut mnogim glasinama, koje su ga markirale kao potencijalnu metu Manchester Citya.
Wenger je te tvrdanje opovrgnuo izjavom: "To su sve nagadjanja. Vjerujte mi, ja znam sta je istina a sta ne u ovom poslu. Dolaskom na posao vidim koliko truda ulaze u trening."

"On je igrac koji je najduze vrijeme u Arsenalu. Svi u jednom trenutku zelimo otici, ali Kolo ima 28 godina. Ne bih volio da ode, zbog njegovih kvaliteta."

"Osim sto ga nekoliko puta nisam mogao uvrstiti u prvi tim, nisam imao vecih problema. Takav je posao managera, ne mozete izvesti 22 igraca , samo 11."

"Tourea mnogo cijenim jer je iskrena i dobra osoba"


Iako je Toure nekoliko sedmica ranije bio na listi za transfere, odbio je ponudu i ostao u Arsenalu. Wenger kaze:
"U odsustvu kapitena Fabregasa, Toure je zamjenik.". Do tada kapitensku traku su nosili: Almunia, van Persie, Silvestre i Gallas.
Na vrh Go down
Cesc
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Cesc


Broj komentara : 159
Age : 34
Mjesto : Eindhoven
Registration date : 2008-12-20

Kolo Habib Toure novi kapiten? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolo Habib Toure novi kapiten?   Kolo Habib Toure novi kapiten? EmptySat Jan 10, 2009 11:49 pm

Wenger je birao i izabrao najboljeg... i treba da se zna ..... neka je neko iskusan...
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Kolo Habib Toure novi kapiten? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolo Habib Toure novi kapiten?   Kolo Habib Toure novi kapiten? EmptySun Jan 11, 2009 4:10 pm

Sviđa mi se kako je Wenger kazao za njega.... u potpunosti se slazem... nema se tu sta dodati.....
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Kolo Habib Toure novi kapiten? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolo Habib Toure novi kapiten?   Kolo Habib Toure novi kapiten? Empty

Na vrh Go down
 
Kolo Habib Toure novi kapiten?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Gallas smijenjen, Fabregas novi kapiten!
» Kolo Toure signs for Manchester City
» Novi admin, novi smajlici
» Gallas - Bit cu bolji kapiten
» Toure - Step up in class will show our quality

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: