Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Rezerve: Stoke City 2-2 Arsenal Empty
KomentarNaslov komentara: Rezerve: Stoke City 2-2 Arsenal   Rezerve: Stoke City 2-2 Arsenal EmptyThu Jan 22, 2009 4:55 pm

Arsenalova rezervna momčad sa dva pogodka Jacka Wilsherea izborila teško osvojeni bod na Britannia stadionu.

Eduardo je zaigrao u svojoj drugoj utakmici nakon oporavka od ozljede. Krenuo je od prve minute i odigrao cijeli susret.

Hrvatski je napadač bio u ulozi usamljenog napadača, a odmah iza njega kao potpora igrao je Amaury Bischoff. Novi kapetan Mark Randall zajedno s Franom Meridom činio je dvojac na sredini terena, dok su na krilnim pozicijama bili Jack Wilshere i Henri Lansbury.

Havard Nordtveit odradio je prvu utakmicu nakon povratka s posudbe iz Salamance te je s Kyleom Bartleyjem činio stoperski dvojac. Francis Coquelin i Tom Cruise igrali su na desnoj, odnosno lijevoj strani zadnje linije.

Ashley Page doveo je Potterse u vodstvo u 19. minuti udarcem glavom nakon jednog neugodnog ubačaja s lijeve strane. 17-godišnji Wilshere prekrasnim je pogotkom pet minuta kasnije poravnao rezultat. Mladi Englez je na rubu šesnaesterca jednim dodirom primio odbijenu loptu, da bi potom vanjskom stranom lijeve kopačke prevario domaćeg vratara i pogodio suprotni, desni kut.

Do novog vodstva domaći su igrači također došli nakon prekida, da bi isključenjem Marka Randalla Topnici imali još teži zadatak pred sobom.

Međutim, Wilshere je novim pogotkom još jednom vratio neizvjesnost susretu. Nogometaši Arsenala mogli su jedan bod pretvoriti u tri, ali je Eduardov pogodak pretkraj utakmice poništen zbog nedozvoljne pozicije.

Sveukupno gledano, domaći nogometaši bili su bliže trećem pogotku, ali je Vito Mannone u sudačkoj nadoknadi dva puta zaustavio Toma Thorleyja.

Na vrh Go down
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__

Age : 33

KomentarNaslov komentara: Re: Rezerve: Stoke City 2-2 Arsenal   Rezerve: Stoke City 2-2 Arsenal EmptyThu Jan 22, 2009 4:58 pm

Registration date : 2008-07-24

ma tako....nek si i ti progovorio koju....
a ne samo da posmatras odgovore na postavljene teme.... Razz
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__

Age : 33

KomentarNaslov komentara: Re: Rezerve: Stoke City 2-2 Arsenal   Rezerve: Stoke City 2-2 Arsenal EmptyFri Jan 23, 2009 3:19 pm