enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Walcott se vraća treninzima

Go down 
3 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Walcott se vraća treninzima Empty
KomentarNaslov komentara: Walcott se vraća treninzima   Walcott se vraća treninzima EmptySat Feb 28, 2009 9:30 pm

Walcott se vraća treninzima

Walcott se vraća treninzima The0-410

Strateg Arsenalovih nogometaša Arsene Wenger otkrio je da se 19-godišnji engleski reprezentativac Theo James Walcott vraća treninzima od ponedjeljka...

Walcott je van travnjaka zbog ozljede desnog ramena zadobivene na treningu engleske reprezentacije uoči prijateljskog ogleda s Njemačkom još od studenog prošle godine, ali rehabilitacija je privedena kraju.

- Theo se vraća redovnim treninzima u ponedjeljak i sada moramo vidjeti kako će njegovo rame reagirati na kontakte i padove – rekao je Arsenalov strateg.

Walcott je prvi Arsenalov igrač od kojeg se očekuje da bi mogao zaigrati nakon ozljeda, a odmah iza njega je naš Eduardo da Silva koji je u prvoj utakmici nakon više od godinu dana i loma noge, onoj protiv Cardiffa, ozlijedio zadnju ložu. Odmah iza njih trebali bi se vratiti Emmanuel Adebayor i Cesc Fabregas, dok je dugoozlijeđeni Tomaš Rosicky također počeo raditi s loptom i na putu je oporavka.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Walcott se vraća treninzima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Walcott se vraća treninzima   Walcott se vraća treninzima EmptySat Feb 28, 2009 11:02 pm

twohearts 6576
super...samo nek se vraćaju u igru.....valjda ce se onda popraviti i ova situacija sa rezultatima Rolling Eyes
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
**walcott's girl**
Friend
Friend
**walcott's girl**


Broj komentara : 87
Registration date : 2008-12-21

Walcott se vraća treninzima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Walcott se vraća treninzima   Walcott se vraća treninzima EmptySat Feb 28, 2009 11:02 pm

aaah dusa draga.... jedva cekam da ga vidim... ne gledaju mi se utakmice vjerujte kako ne igra theo.. Crying or Very sad
Na vrh Go down
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Walcott se vraća treninzima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Walcott se vraća treninzima   Walcott se vraća treninzima EmptySat Feb 28, 2009 11:03 pm

**walcott's girl** (citat):
aaah dusa draga.... jedva cekam da ga vidim... ne gledaju mi se utakmice vjerujte kako ne igra theo.. Crying or Very sad
znam kako ti je Smile
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
**walcott's girl**
Friend
Friend
**walcott's girl**


Broj komentara : 87
Registration date : 2008-12-21

Walcott se vraća treninzima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Walcott se vraća treninzima   Walcott se vraća treninzima EmptySat Feb 28, 2009 11:10 pm

*Zerina* (citat):
**walcott's girl** (citat):
aaah dusa draga.... jedva cekam da ga vidim... ne gledaju mi se utakmice vjerujte kako ne igra theo.. Crying or Very sad
znam kako ti je Smile
hehe... hvala bogu... suosjecamo se... ggggg
Na vrh Go down
Sponsored content





Walcott se vraća treninzima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Walcott se vraća treninzima   Walcott se vraća treninzima Empty

Na vrh Go down
 
Walcott se vraća treninzima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Theo Walcott pred potpisom novog ugovora
» Wenger totalno pobjesnio: Walcott i Adebayor su namjerno ozlijeđeni bas kao i Eduardo
» Theo Walcott - Broj 14 je samo broj!
» Cole urges Walcott patience

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: