enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real

Go down 
4 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real Empty
KomentarNaslov komentara: Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real   Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real EmptySat Feb 28, 2009 9:53 pm

Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real

Bivši član Reala i kapetan portugalske reprezentacije, a sada nogometaš Intera, svom sunarodnjaku Cristianu Ronaldu savjetuje odlazak u Madrid...

U razgovoru za španjolski sportski dnevnik Marcu 36-godišnji Figo je rekao kako je bivšem reprezentativnom suigraču poručio da bi odlazak u Real bio korak naprijed u njegovoj karijeri.

- Real je najveći i najbolji klub na svijetu. Mislim da je Ronaldo ostvario maskimum u Manchesteru, te da bi transfer u Real bio logičan korak. S Manchesterom je osvojio sve što se osvojiti da, a sada bi trebao imati neke druge ciljeve u karijeri, nove i drugačije ambicije koje mu može ispuniti samo Real – izjavio je član jedne od najvećih generacija madridskog kluba.

- Ja sam mu ove stvari objasnio, ali ne znam što on misli o tome – zaključio je Figo.

Proteklog ljeta Real je svim silama pokušavao u svoje redove dovesti najboljeg svjetskog nogometaša u 2008. godini, no nije u tome uspio jer se transferu svog najboljeg igrača oštro usprotivio menadžer Manchester Uniteda, Sir Alex Ferguson.

No, mediji u španjolskoj nagađaju da će nova uprava Reala ponovo pokušati realizirati veliki transfer, posebno nakon što je 24-godišnji Ronaldo nedavno izjavio da ubrzano uči španjolski.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real   Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real EmptySat Feb 28, 2009 11:05 pm

ma puna mi glava oko ovog njegovog transfera....... ronaldo umriii...dosadan si...... 777
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
Mexikanac-Omar-Bravo
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Mexikanac-Omar-Bravo


Broj komentara : 102
Age : 36
Mjesto : Široki Brijeg
Registration date : 2009-02-14

Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real   Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real EmptySat Feb 28, 2009 11:12 pm

*Zerina* (citat):
ma puna mi glava oko ovog njegovog transfera....... ronaldo umriii...dosadan si...... 777
konacno pametna zerina i od tebe... Razz klanja
Na vrh Go down
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real   Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real EmptySun Mar 01, 2009 12:02 am

Mexikanac-Omar-Bravo (citat):
*Zerina* (citat):
ma puna mi glava oko ovog njegovog transfera....... ronaldo umriii...dosadan si...... 777
konacno pametna zerina i od tebe... Razz klanja
ma zna se meni nekad desiti i to.... lol!
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real   Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real EmptySun Mar 01, 2009 1:19 am

sta on ima da mu govori
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
Sponsored content





Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real   Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real Empty

Na vrh Go down
 
Figo preporučio Cristianu Ronaldu prelazak u Real
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Fabregas:"Prerano je za prelazak u Real"
» Cannavaro committed to Real

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: