enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kranjcar spreman da napusti Portsmouth

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Kranjcar spreman da napusti Portsmouth Empty
KomentarNaslov komentara: Kranjcar spreman da napusti Portsmouth   Kranjcar spreman da napusti Portsmouth EmptyTue Mar 03, 2009 8:21 pm

Kranjcar spreman da napusti Portsmouth

SVE JE sigurnije da će Portsmouth tijekom ljeta izgubiti još jednu svoju zvijezdu. Nakon Lassanae Diarre i Jermainea Defoea, izgleda da je na red došao Niko Kranjčar.

Hrvatski nogometni reprezentativac ima važeći ugovor s engleskim premierligašem do kraja sljedeće sezone, no kako se razvija situacija moglo bi se lako dogoditi da tijekom ljeta Portsmouth popusti pred mnogim kupcima koji su već opipavali puls kluba i Nike Kranjčara.

"Vodili smo više razgovora o mogućem produženju ugovora, no sve je prolongirano za kraj sezone. Sjest ćemo očigledno tijekom ljeta i uskladiti želje i dogovoriti se", rekao je hrvatski nogometaš.

"Imam ugovor i nakon kraja sezone, no ukoliko Portsmouth ovog ljeta ne poduzme nešto konkretno gotovo je sigurno da odlazim već tijekom ljetnih mjeseci iz kluba. Naravno da mi je želja igrati u Ligi prvaka i biti u još jačem okruženju i pogonu nego li sam sada. Vidjet ćemo što će se dogoditi, ja sam miran, makar postoje mnogi kontakti za odlazak", zaključio je Niko, a izjave prenosi nogometni internet portal soccernet.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
 
Kranjcar spreman da napusti Portsmouth
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nasri spreman za Porto
» Kranjcar u Tottenhamu za 15 milijuna evra?
» Kranjcar obnovio ozljedu zgloba
» Kranjcar dao signal Arsene Wengeru!
» Wenger: Eduardo bi mogao biti spreman krajem studenog

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: