enjoy-arsenal2008

HomePortailKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLogin

Share | 

Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin

Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

KomentarNaslov komentara: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   Wed Mar 18, 2009 8:52 pm

Ozlijeđeni kapetan Cesc Fabregas otkrio je otočkim novinarima kako teško je proživljavao prošlotjedni triler susret svog kluba u Ligi prvaka. Nakon regularnih 1:1 na rimskom Olimpicu, uslijedili su produžeci, a onda i iznimno napeto raspucavanje jedanaesteraca. Španjolac je sve pratio zajedno sa svojim također ozlijeđenim suigračem Tomasom Rosickyjem.

"Gledao sam utakmicu protiv Rome u kući Tomasa Rosickog. Bili smo nevjerojatno nervozni kada je počelo pucanje najstrožih kazni", rekao je Cesc pokušavši objasniti razlog tolike nervoze:

"Ja naime nikada nisam gledao kako moja momčad puca penale bez da sam i sam sudjelovao. Sada razumijem kako se navijači osjećaju u tim trenucima."

U dosadašnjoj karijeri veznjak Topnika u više je navrata morao pucati odlučujuće kaznene udarce, međutim ništa se nije moglo mjeriti s ovolikom dozom nervoze.

"Kada sami pucate penale, niste toliko nervozni. U tim ste trenucima više fokusirani na vlastitu izvedbu. No, gledanje na televiziji je nevjerojatno. Tomas i ja nismo uopće pričali zbog napetosti. Nisam mogao ostati miran, a kada smo pobijedili, obojica smo poludjeli", otkriva Fabregas.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://enjoyarsenal-2008.forumotion.com
**walcott's girl**
Friend
Friend

Broj komentara : 87
Registration date : 2008-12-21

KomentarNaslov komentara: Re: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   Wed Mar 18, 2009 9:11 pm

a kakvu sam tek ja dramu prezivjela... nisam smjela ni gledati penale.... lol! salim se naravno, ja sam psihicki stabilna za razliku od Cesca. lik
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Mexikanac-Omar-Bravo
stizes na Emirates
stizes na Emirates

Broj komentara : 102
Mjesto : Široki Brijeg
Registration date : 2009-02-14

KomentarNaslov komentara: Re: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   Wed Mar 18, 2009 9:24 pm

et sad on psihopata jbt... suti martina, moglo bi ti se psihicko stanje promijenuti... Laughing
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
**walcott's girl**
Friend
Friend

Broj komentara : 87
Registration date : 2008-12-21

KomentarNaslov komentara: Re: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   Mon Mar 23, 2009 9:33 pm

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
S4lihovicccKa
Admin
Admin

Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

KomentarNaslov komentara: Re: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   Tue Mar 24, 2009 8:50 pm

hvala ti sto si postavila ovo... citala sam ja to na arsenal-bih, a posto ovdje svi samo spamuju ne bi ni citali... ljencuge jedne..
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://enjoyarsenal-2008.forumotion.com
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   

Na vrh Go down

Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog
Na vrh 
Stranica 1/1