enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Adebayor: Moje srce je uz Arsenal

Go down 
AutorPoruka
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Adebayor: Moje srce je uz Arsenal Empty
KomentarNaslov komentara: Adebayor: Moje srce je uz Arsenal   Adebayor: Moje srce je uz Arsenal EmptySat Aug 02, 2008 1:02 am

Adebayor: Moje srce je uz Arsenal ArsenalAdebayor_468x322
Emmanuel Adebayor, najbolji strijelac Topnika u prošloj sezoni, najavio je potpis novog ugovora s londonskim klubom.

Adebayor je u Arsenal stigao u siječnju 2006. iz Monaca, a njegove odlične igre prošle sezone privukle su veliku pozornost Barcelone i Milana. Nakon nekoliko tjedana špekulacija o njegovom odlaksu, nakon što su momčad s Emiratesa već napustili Hleb, Flamini, Gilberto i Lehmann, Togoanac je napokon okončao sagu o njegovom potencijalnom transferu:

"Svima mogu poručiti da ću potpisati novi ugovor s Arsenalom. U ovom klubu se osjećam odlično, moje srce je uz Arsenal! Nikad nisam niti rekao da ću otići, baš nikad! Ostale su mi još tri godine ugovora, a na novi ću dodati još dvije ili tri godine. Jako sam sretan što ostahjem dio Arsenalove obitelji", poručio je Adebayor putem klupske internetske stranice.

Kao ključni razlog ostanka navodi svoj odnos s menadžerom Arseneom Wengerom:

"Kada smo nas dvojica počeli razgovore oko mog ugovora, nikad mu nisam spominjao odlazak, on to zna. Wenger mi je poput drugog oca. On je moj šef, i štogod traži od mene, ja to i učinim. Naš je odnos postavljen na vrlo jakim temeljima, nema nikakve dvojbe oko toga", zaključio je Adebayor.


Koje uvlačenje jbt... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
 
Adebayor: Moje srce je uz Arsenal
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Wenger totalno pobjesnio: Walcott i Adebayor su namjerno ozlijeđeni bas kao i Eduardo
» Adebayor: Seduom cemo dobiti igraca koji uvijek moze zabiti
» Adebayor tri sedmice "out"
» City seal Adebayor swoop
» Fabregas: Arsenal je ipak Arsenal!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: