enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Cesc igra u srijedu

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Cesc igra u srijedu Empty
KomentarNaslov komentara: Cesc igra u srijedu   Cesc igra u srijedu EmptyTue Aug 12, 2008 1:49 am

Cesc igra u srijedu Pa236010
Arsene Wenger je potvrdio da ce Cesc Fabregas zapoceti utakmicu u srijedu protiv FC Twente u okviru Lige Prvaka. Ali on je istovremeno priznao da mladi Spanac nece biti na vrhuncu svoje igre zbog kasnijeg prikljucka pripremama.

"Jos uvijek moramo napraviti tu odluku, ali mislim da ce Cesc ipak igrati" - rekao je Wenger i dodao "On je trenirao veoma marljivo od povratka sa odmora"

"Nemozete reci da ce biti u top formi ali ce biti spreman. To sam vidio po njegovoj reakciji nakon subotnje utakmice, koja nije bila losa. "

"Njemu je tek 21 godina a vec ima dosta iskustva. Veoma je inteligentan ali zaista ne zelim stavljati previse pritiska na njega. Mi znamo koliko je bitno imati dobre igrace u sredini terena a on je sada mozda i najiskusniji u toj poziciji. "

"Osvajanje velikog trofeja (Euro 2008) je svakako veliki bonus i to ce mu sigurno jos vise povecati samopouzdanje" - rekao je Wenger.

fabregas ajdeee fabregas ajdeee fabregas ajdeee fabregas
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
 
Cesc igra u srijedu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: