enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo

Go down 
5 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo Empty
KomentarNaslov komentara: Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo   Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo EmptyThu Sep 04, 2008 12:51 am

Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo Samir_10
Samir Nasri je izrazio zelju da dostigne uspjeh Roberta Piresa, kako za klub tako i za reprezentaciju. Nasri je poceo odlicno za Arsenal, postigavsi dva gola u prvih 5 utakmica i zeli nastaviti jos bolje.

"U Engleskoj igrate za kremom evropskog fudbala. Znam da ce mi to pomoci da i ja unaprijedim svoje mogucnosti i da igram bitnu ulogu u Francuskoj reprezentaciji."

"Znam da svi od mene ocekuju da naslijedim Piresa jer igramo na slicnoj poziciji. To mi jako laska ali ce biti tesko. Volio bih da imam karijeru koju je on imao u Arsenalu."

"Dobro sam se integrisao u tim, koji je veoma mlad a ima i dosta Francuza sto mi je jos vise pomoglo."

Nasri je takodjer rekao da ocekuje da mladji igraci dobiju vise sansi u reprezentaciji Francuske, ukljucujuci njega: "Nakon razocarenja na Euru, ne smijemo se opustiti ni u jednoj utakmici. Nekoliko starijih igraca je otislo, sto znaci da mi mladji moramo pokazati sta znamo."

arsbih
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo   Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo EmptySat Sep 06, 2008 11:19 pm

bravo nasri clap zivio
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
Leki_&_Theo
Gost
Gost
Leki_&_Theo


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-09-05

Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo   Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo EmptySun Sep 07, 2008 2:23 am

on je pravi igrač..... svaka mu čast na zadnjoj utakmici.... a i super razmislja---
Na vrh Go down
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo   Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo EmptyMon Sep 29, 2008 9:52 pm

Et sad ce igrat' protiv Porta!
Na vrh Go down
minchy
stizes na Emirates
stizes na Emirates
minchy


Broj komentara : 112
Registration date : 2008-07-23

Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo   Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo EmptyTue Sep 30, 2008 12:07 am

bice dobar aBd...
Na vrh Go down
Sponsored content





Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo   Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo Empty

Na vrh Go down
 
Samir Nasri: Mi mlađi moramo pokazatu šta znamo
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: