enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade

Go down 
3 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade Empty
KomentarNaslov komentara: Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade   Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade EmptyFri Sep 26, 2008 1:00 am

Arsene Wenger, oduševljen je svojom mladom postavom koja je pobjedom 6:0 protiv Sheffield Uniteda izborila plasman u četvrto kolo Liga kupa.
Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade New-arsenal-home-shirt1
Wenger je pobjedu protiv engleskog kluba iz drugog razreda tamošnjeg nogometa (Championship) proslavio izvevši na teren najmlađu postavu Arsenala koja je ikada igrala zajedno. Podsjetimo, do tog su trijumfa došli Lukasz Fabianski (23), Gavin Hoyte (18), Alexandre Song (21), Johan Djourou (21), Kieran Gibbs (18), Jack Wilshere (16), Aaron Ramsey (17), Mark Randall (18), Fran Merida (18), Nicklas Bendtner (20); Carlos Vela (19).
Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade ArseneWengerR_468x510
"To je najbolja skupina mladih igrača koji su u klubu od kada sam ja ovdje. Iako su mladi, na travnjaku uopće ne izgledaju kao djeca. Svi koji su igrali mogu u ovom trenutku igrati u Premiershipu", kazao je oduševljeni Wenger.

"I mene je iznenadio način na koji su igrali, znao sam da su dobri, no nisam znao kako će se snaći na “velikoj pozornici”. Ali, svi su bili sjajni, od vratara do napadača. Izgledali smo kao momčad i zbog toga sam ponosan. Cilj nam je sve ih zadržati na okupu i kroz sljedećih nekoliko godina učiniti ih prvotimcima", zaključio je.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade   Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade EmptySat Sep 27, 2008 5:07 pm

Ma ovo je SUPER!!!

Dokaz da Arsenalu nisu potrebne velike(skupe) zvijezde da bi bio najbolji!
gunner
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade   Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade EmptySun Sep 28, 2008 3:37 am

A Profesor je kriv za to... klanja
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade   Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade EmptySun Sep 28, 2008 4:54 pm

Bolje da su protiv Hull-a igrali mladi, nego sto tu se ovi "iskusni" zezali na terenu!!! ljut
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade   Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade EmptyMon Sep 29, 2008 3:23 am

e jesu se zajebali posteno.... neutral
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade   Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade EmptyMon Sep 29, 2008 9:13 pm

Nije smjesno Lily. Izgubit od Hull-a i to na domacem terenu. 777
Na vrh Go down
minchy
stizes na Emirates
stizes na Emirates
minchy


Broj komentara : 112
Registration date : 2008-07-23

Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade   Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade EmptyTue Sep 30, 2008 12:13 am

ma pusti nju, njij je sve smijesno, nemoj je zaozbiljno shvatati..
Na vrh Go down
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade   Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade EmptyTue Sep 30, 2008 9:49 am

Trudim se!!! Embarassed Embarassed Embarassed
Na vrh Go down
Sponsored content





Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade   Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade Empty

Na vrh Go down
 
Wenger nakon šestice protiv Sheffield Uniteda: Ponosan sam na svoje mlade nade
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: