enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ''Zbog ovih mladića nisam kupovao ovo ljeto''

Go down 
AutorPoruka
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

''Zbog ovih mladića nisam kupovao ovo ljeto'' Empty
KomentarNaslov komentara: ''Zbog ovih mladića nisam kupovao ovo ljeto''   ''Zbog ovih mladića nisam kupovao ovo ljeto'' EmptySat Sep 27, 2008 5:27 pm

''Zbog ovih mladića nisam kupovao ovo ljeto'' 2235692041_69efb52c73
Nakon što je prijelazni rok završen Arsene Wenger našao se na udaru medija zbog nedovođenja pojačanja u klub. Međutim, Wenger se ipak odlučio dati priliku mladim igračima i čini se da nije pogriješio.

Nakon 5 odigranih kola i zauzimanja prvog mjesta u Premiershipu, te nakon briljantne pobjede u Carling cupu, sam Wenger osvrnuo se na zbivanja koja su se događala u klubu tokom prijelaznog razdoblja.

''Vjerujem da u klubu imamo dosta jako kvalitetnih mladih igrača i sve probleme na koje naiđemo riješavamo zajedno u svlačionici. Ovo ljeto ostali smo bez nekoliko ključnih igrača, ali mi u klubu uvijek se trudimo stvarati nove mlade igrače i želimo im omogućiti da se kvalitetno razvijaju. Ova politika sa mladim igračima je najbolje rješenje za klub, jer čak i ako izgubite dva ili tri ključna igrača, ovi mladići će ih kvalitetno zamjeniti.''

''Uvjeren sam da smo s ovom momčadi konkurentni u borbi u naslov i zato nisam htio dovoditi neprotrebno igrače u klub i sprečavati ove mladiće da sazriju i razviju se na odgovarajući način. Naravno da je to dugotrajan i jako naporan posao, ali želimo pokazati da vjerujemo u svoje mlade igrače i dati im priliku da pokažu sav svoj talent''

''Prošla sezone ja za nas bila dosta frustrirajuća, ali vjerujem da poučeni tim iskustvom možemo i ove godine biti u borbi za naslov do posljednjeg kola.''


winner winner winner winner winner winner winner winner winner winner winner winner winner winner winner winner
Na vrh Go down
 
''Zbog ovih mladića nisam kupovao ovo ljeto''
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: