enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Fabregas negira odbijanje ugovora

Go down 
3 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Fabregas negira odbijanje ugovora Empty
KomentarNaslov komentara: Fabregas negira odbijanje ugovora   Fabregas negira odbijanje ugovora EmptySun Oct 19, 2008 7:49 pm

Fabregas negira odbijanje ugovora Cesc-fabregas
Cesc Fabregas je odbio tvrdnje nekih novina da je on odbio ponudjeni produzetak ugovora sa Arsenalom i ocijenio te price kao podvale i lazi.

Nekoliko novina je jutros objavilo pricu da je Spanac odbio novi ugovor, vrijedan oko 90,000 funti sedmicno sa duzinom trajanja do 2014. Prema tom ugovoru, Cesc bi bio najplaceniji igrac Arsenala ali je navodno odbio jer zeli sacekati da vidi da li postoji opcija prelaska u Spaniju na ljeto.

"Prica u novinama prema kojoj sam ja odbio ugovor je netacna. Cijeli clanak je nista drugo do podvala i laz. Svi znaju da ja imam dugogodisnji ugovor sa klubom i da sam sretan ovdje. Fokusiran sam da odradim sto je moguce bolji posao za Arsenal" - rekao je u svom demantiju Cesc.
arsbih
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Fabregas negira odbijanje ugovora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabregas negira odbijanje ugovora   Fabregas negira odbijanje ugovora EmptyMon Oct 20, 2008 7:19 pm

I novinari nekada znaju biti smece!!! ljut
Na vrh Go down
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Fabregas negira odbijanje ugovora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabregas negira odbijanje ugovora   Fabregas negira odbijanje ugovora EmptyFri Oct 24, 2008 9:45 pm

ma u vecini slucajeva.......... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





Fabregas negira odbijanje ugovora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabregas negira odbijanje ugovora   Fabregas negira odbijanje ugovora Empty

Na vrh Go down
 
Fabregas negira odbijanje ugovora
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Theo Walcott pred potpisom novog ugovora
» Fabregas is a Gallas fan
» Francesc Fabregas
» Fabregas out for four months
» Fabregas suspendiran

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: