enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Wenger - Bio sam uvjeren u preokret

Go down 
2 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Wenger - Bio sam uvjeren u preokret Empty
KomentarNaslov komentara: Wenger - Bio sam uvjeren u preokret   Wenger - Bio sam uvjeren u preokret EmptySun Oct 19, 2008 7:51 pm

Arsene Wenger je izrazio zadovoljstvo igrom tima u drugom poluvremenu utakmice protiv Evertona. Topnici su izgledali jako lose u prvih 45. minuta ali su odlicnom igrom i preokretom rezultata popravili utisak u drugom dijelu.
Wenger - Bio sam uvjeren u preokret 400x400_ArseneWengerNew5
"Ono sto je veoma bitno bilo danas je karakter koji je tim pokazao nakon sto smo gubili 1-0. Danas smo igrali za nasu sezonu jer nismo smjeli dopustiti da izgubimo i jedan bod danas"

"Veoma je bitno bilo kako smo danas odgovorili na rano primljeni gol. Nisam bio nervozan na poluvremenu jer sam uvijek vjerovao da mozemo do preokreta. Dominirali smo pred kraj prvog poluvremena i znao sam da cemo nastaviti u drugom dijelu."

Menadzer je takodjer prokomentarisao i probleme sa povredama - "Ne vjerujem da cemo do utorka dobiti Williama Gallasa ili Kolo Tourea nazad. Bendtner i Djourou mozda, Nasri bi takodjer mogao biti spreman. Toure je istegao ligamente u ramenu i izgleda kao nezgodna povreda. Ujutru ce imati snimak ali ne izgleda dobro za sad" - rekao je Wenger.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Wenger - Bio sam uvjeren u preokret Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger - Bio sam uvjeren u preokret   Wenger - Bio sam uvjeren u preokret EmptyMon Oct 20, 2008 7:16 pm

Nadam se nastavku dobre igre!!! gunner
Na vrh Go down
 
Wenger - Bio sam uvjeren u preokret
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Arsenal se vratio u velikom stilu, Van Persie rezirao preokret na Stamford Bridge-u!
» Wenger najavljuje pojacanja
» Wenger happy with his lot
» Wenger: Sumrak engleza u LP
» Wenger: Sve je u nasim rukama!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: