enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule!

Go down 
+2
Tina
S4lihovicccKa
6 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! Empty
KomentarNaslov komentara: Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule!   Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! EmptySun Dec 21, 2008 4:55 pm

Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! 17s_arsenal,0
Arsenal je jos moj klub

Premda je jako daleko u ovom trenutku od Londona i Arsenala, tu ljubav francuski reprezentativni nogometaš Thierry Henry nikako ne može zaboraviti. U svakoj prilici ističe jake emocije prema Arsenalu...

- Uvijek ću biti veliki navijač Arsenala. Mogu biti bilo gdje na svijetu, ali uvijek ću pratiti njihove rezultate. Evo, na Arsenal TV pratim svaku utakmicu koju mogu i tresem se prije početka i za vrijeme utakmice - rekao je sadašnji igrač Barcelone i nastavio:
Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! HenrykissDM2506_468x536
Oproštajna utakmica

- Još uvijek vjerujem da Arsenal može biti prvak bez obzira na veliki zaostatak od osam bodova. No, treba znati da kada je u pitanju Arsenal uvijek prvo govorim srcem, pa tek onda glavom. Možda sam malo subjektivan.

Henry je dometnuo i ovo:

- Ponosan sam na sve godine provedene u Arsenalu. Mislim da smo u nizu od nekoliko godina bili jedna od najboljih momčadi na svijetu. No, mene daleko više čini ponosnim osjećaj da su nas navijači obožavali. Imali smo sjajan odnos, sve je funkcionirano u savršenom tonu i svakog dana se na neki način prisjetim tih lijepih dana - završio je nekada ponajbolji svjetski napadač.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule!   Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! EmptySun Dec 21, 2008 4:58 pm

Jaooo.... naravno njega je Arsenal napravio, i ovo moze da kaze samo ovakav igrac za ovakav klub...."tresem se prije početka i za vrijeme utakmice" klanja
Na vrh Go down
Darin
Gost
Gost



Broj komentara : 2
Age : 37
Registration date : 2008-12-20

Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule!   Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! EmptySun Dec 21, 2008 5:43 pm

u protekloj sezoni je Arsenal igrao bolje bez njega, ne znam sta je moglo da se dogodi ali bilo mu je pametnije da je ostao...
Na vrh Go down
Cesc
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Cesc


Broj komentara : 159
Age : 34
Mjesto : Eindhoven
Registration date : 2008-12-20

Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule!   Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! EmptySun Dec 21, 2008 6:45 pm

ova prva slika je da se rasplačes, uhvatila i njega nostalgija...
Na vrh Go down
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule!   Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! EmptySun Dec 21, 2008 7:15 pm

me nek ga hvata do sutra.......sto je otisao..... idiot
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule!   Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! EmptySun Dec 21, 2008 8:09 pm

Cesc (citat):
ova prva slika je da se rasplačes, uhvatila i njega nostalgija...
ma zasluzio je i arsenal da ga se pamti kao i henry...
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule!   Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! EmptySun Dec 21, 2008 8:57 pm

Irhad (citat):
Cesc (citat):
ova prva slika je da se rasplačes, uhvatila i njega nostalgija...
ma zasluzio je i arsenal da ga se pamti kao i henry...
Very Happy
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule!   Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule! Empty

Na vrh Go down
 
Henry: Arsenal još uvijek moj klub, mozemo do titule!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Fabregas: Arsenal je jedini klub koji svakom igracu pruza priliku da pokaze koliko je dobar!
» Fabregas: Arsenal je ipak Arsenal!!!
» Klub bezgrudih djeva! lol
» Adebayor: Seduom cemo dobiti igraca koji uvijek moze zabiti
» UEFA Champions League: Roma 1-0 Arsenal(1-1; Arsenal win 7-6 on penalties)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: