enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Aaron Ramsey-Jack Wilshere

Go down 
3 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Aaron Ramsey-Jack Wilshere Empty
KomentarNaslov komentara: Aaron Ramsey-Jack Wilshere   Aaron Ramsey-Jack Wilshere EmptyFri Jan 09, 2009 9:13 pm

Aaron Ramsey-Jack Wilshere Aaron-Ramsey-Arsenal-Barnet-Pre-Season-Friend_1047156
Ponosni Arsene Wenger vjeruje da su Jack Wilshere i Aaron Ramsey sposobni da odgovore na od njih ocekivan nivo forme.

Wilshere, koji je ove sezone postao Arsenalov najmladji igrac lige, FA kupa i Lige Prvaka potpisao je profesionalni ugovor sa klubom ove sedmice dok je Ramsey, koji je dosao iz Cardiff City-a proslog ljeta, ukljucen u prvi tim jos od novembra.

Pricajuci na press konferenciji u petak Wenger je objasnio zasto ocekuje od njih da procvjetaju.

¨Licno sam vrlo ponosan na posao koji radim.Imam veliko povjerenje u ovu ekipu i ove igrace.Oni ce postati jako dobri igraci.Ako im nastavimo ukazivati povjerenje oni ce vrlo brzo pokazati koliko su jaki.Naravno da su ocekivanja velika i mi zelimo da odgovorimo na njih takodjer, zelimo da kombinujemo razvoj ovih mladih talenata sa rezultatima¨












arsbih
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Cesc
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Cesc


Broj komentara : 159
Age : 34
Mjesto : Eindhoven
Registration date : 2008-12-20

Aaron Ramsey-Jack Wilshere Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aaron Ramsey-Jack Wilshere   Aaron Ramsey-Jack Wilshere EmptySat Jan 10, 2009 3:43 pm

Ramseya sam najvise pratio u utakmici s Portom... nema potrebe govoriti koliko je talentovan...
Na vrh Go down
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Aaron Ramsey-Jack Wilshere Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aaron Ramsey-Jack Wilshere   Aaron Ramsey-Jack Wilshere EmptySat Jan 10, 2009 11:19 pm

Cesc (citat):
Ramseya sam najvise pratio u utakmici s Portom... nema potrebe govoriti koliko je talentovan...
ja sam ga samo tad i gledala i ucinio mi se bombasticnim.... u svakom pogledu.. Very Happy
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Aaron Ramsey-Jack Wilshere Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aaron Ramsey-Jack Wilshere   Aaron Ramsey-Jack Wilshere EmptySun Jan 11, 2009 4:12 pm

a ja sam ga mijenjala sa bendtnerom... bas u toj utakmici...
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Aaron Ramsey-Jack Wilshere Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aaron Ramsey-Jack Wilshere   Aaron Ramsey-Jack Wilshere Empty

Na vrh Go down
 
Aaron Ramsey-Jack Wilshere
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Aaron Ramsey
» Jack Wilshere
» Wilshere oborio rekord!
» Arsene - Wilshere like Rooney
» Pearce - Wilshere will prosper

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: