enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Eboue se ispričava zbog crvenog kartona

Go down 
AutorPoruka
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Eboue se ispričava zbog crvenog kartona Empty
KomentarNaslov komentara: Eboue se ispričava zbog crvenog kartona   Eboue se ispričava zbog crvenog kartona EmptyMon Feb 09, 2009 6:56 pm

Eboue se ispričava zbog crvenog kartona Eboue6mq8qo0
Eboue se ispričava zbog crvenog kartona W425
Emmanuel Eboue ispričao se suigračima, treneru i navijačima zbog glupo dobivenog crvenog kartona na zadnjoj utakmici protiv Tottenhama.

Eboue je prvi žuti karton dobio u 17. minuti zbog prigovora sucu, a drugi 9 minuta prije kraja prvog poluvremena zbog pomalo glupog prekršaja na Luki Modriću.

''Jako mi je žao. Ovo je bilo iznimno važna utakmica za nas. Uvijek moramo igrati na pobjedu protiv Tottenhama i ne smijemo iznevjeriti navijače. Jako sam razočaran zbog svojeg crvenog kartona, ali moram zahvaliti svim suigračima koji su se borili na travnjaku i na kraju zasluženo osvojili bod.''

''Za prvi karton nisam ništa loše rekao sucu. Razgovarao sam s Almuniom vezano za prekršaj i nakon toga rekao sucu da bi trebao malo ranije svirati prekršaje. On mi je na to odgovorio da je sve u redu. Nakon toga vratio sam se na svoju poziciju, da bi me on onda ponovno pozvao i dodijelio žuti karton. Stvarno ne razumijem zašto.''

''Drugi žuti karton je bio zaslužen. Postavio sam nogu Modriću jer me prije toga udario pred sucem. Spriječio me da krenem u napad i ja sam refleksno kad sam pao postavio njemu nogu. Drugi žuti karton je potpuno zaslužen, to mogu prihvatiti.''

''Po meni sudac danas nije bio na visini zadatka. Poništio nam je čisti pogodak. Stvarno ne znam zašto ga nije priznao. Rekao mi je da sam napravio prekršaj nad Woodgateom, ali nisam ga ni pipnuo.''

''Znam se kontrolirati na igralištu, ali danas nisam htio dozvoliti da Tottenham pobijedi. Htio sam dati sve od sebe za momčad. Žao mi je.''

Na vrh Go down
 
Eboue se ispričava zbog crvenog kartona
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Emmanuel Eboue
» Zbog lose forme, Mourinho poslao na hladjenje Quaresmu i Balotellija

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: