enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Edu upozorio navijače!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Edu upozorio navijače! Empty
KomentarNaslov komentara: Edu upozorio navijače!   Edu upozorio navijače! EmptyFri Feb 13, 2009 9:09 pm

Edu upozorio navijače! Img_5
EDUARDO DA SILVA upozorio je navijače Arsenala da on njega ne očekuju previše u predstojećeim utakmicama, a prva bi mogla biti u FA Cupu protiv Cardiffa u ponedjeljak. Napadač je nakon teške ozljede dobio pola sata na utakmici s Rumunjskom i odmah asistirao Niki Kranjčaru za pobjednički gol u prijateljskoj utakmici reprezentacije.

Dudu kaže da treba proći još vremena dok ne postane onaj Eduardo koji je bio da 23. veljače 2008.

"Svi me ispituju je li me strah, ali mi je drago da sam pokazao da se na terenu ničega ne bojim i da sam spreman. Kad sam ušao u igru osjetio sam nervozu, ali nakon prvog dodira s loptom sve je nestalo. Kod drugog gola sam vidio Niku i dodao mu loptu. Suigrači su mi čestitali, ali moram još raditi kako bi bio onaj stari Eduardo", prenosi Times izjavu napadača.

Eduardo je ove sezone već igrao za rezerve Arsenala, a u nedjelju je u utakmici s Tottenhamom bio na klupi, ali nije ulazio u igru.

"Nakon ovog, volio bih da uskoro zaigram za Arsenal. Osjećam se dobro i pokazao sam da sam spreman", zaključio je Eduardo.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Edu upozorio navijače! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edu upozorio navijače!   Edu upozorio navijače! EmptySat Feb 14, 2009 3:50 pm

jjjjooooj kako je zgodan..... toliko je hot da me nema, istopila sam se... srce
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Edu upozorio navijače! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edu upozorio navijače!   Edu upozorio navijače! EmptySat Feb 14, 2009 3:51 pm

cccc.... off
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Marko
Gost
Gost
Marko


Broj komentara : 7
Age : 33
Registration date : 2009-02-14

Edu upozorio navijače! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edu upozorio navijače!   Edu upozorio navijače! EmptySun Feb 15, 2009 4:25 pm

sad slijedi najbitniji dio povratka mislim...
Na vrh Go down
Sponsored content





Edu upozorio navijače! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edu upozorio navijače!   Edu upozorio navijače! Empty

Na vrh Go down
 
Edu upozorio navijače!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: