enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)

Go down 
+3
**walcott's girl**
S4lihovicccKa
Mexikanac-Omar-Bravo
7 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)   LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 EmptyFri Mar 13, 2009 10:51 pm

martina citirala pogresnu osobu.....ne zamjeri joj, to je uticaj fiksanja.... jezik
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)   LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 EmptySat Mar 14, 2009 3:45 pm

hahaha da se njoj... cesto se omakne ovako... droga stas...
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)   LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 EmptySat Mar 14, 2009 6:49 pm

hahahahah...necu ja zamjeriti neutral neutral
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)   LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 EmptySat Mar 14, 2009 6:58 pm

a ti... tebi co'ek svasta moze uraditi ti ne zamjeris... Razz
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)   LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 EmptySun Mar 15, 2009 2:24 am

hahahah.....pa ne bas.....ne dam se ni ja Razz
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
Mexikanac-Omar-Bravo
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Mexikanac-Omar-Bravo


Broj komentara : 102
Age : 36
Mjesto : Široki Brijeg
Registration date : 2009-02-14

LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)   LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 EmptyMon Mar 16, 2009 8:44 pm

ajmo dosta ovog spama... poludjet cu od vas.... lily i ti plovis spamanskim vodama, uvedi reda ovdje nemoj da bijem... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)   LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 EmptyMon Mar 16, 2009 9:01 pm

ok, ne duri se odmah, ja necu vise... a vi ostali Matej vam je rekao da ne spamujete.. znate kakav je on kad se naljuti zato off voz' u Naš Kutak! admin
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)   LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 EmptyTue Mar 17, 2009 9:38 pm

Lily (citat):
ok, ne duri se odmah, ja necu vise... a vi ostali Matej vam je rekao da ne spamujete.. znate kakav je on kad se naljuti zato off voz' u Naš Kutak! admin
ja ne znam jezik
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
**walcott's girl**
Friend
Friend
**walcott's girl**


Broj komentara : 87
Registration date : 2008-12-21

LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)   LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 EmptyWed Mar 18, 2009 9:14 pm

LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Samir_nasri_wenger_1110326c

Wenger: Pobjednika ne bi smjeli odlučivati jedanaesterci

Nogometašima Arsenala pripala je lutrija izvođenja jedanaesteraca u osmini finala Lige prvaka protiv Rome (7-6), ali menadžer “topnika” Arsene Wenger ne podržava takav oblik odlučivanja pobjednika...

Wenger je objasnio na temelju čega se odlučio za pojedinog izvođača.

- Odlučio sam na temelju mojeg poznavanja igrača i instinkta. Očito je da se većina odluči za napadače. Zato su Eduardo i Van Persie krenuli prvi u izvođenje i Walcott nakon njih. Oni znaju kako je to biti oči u oči s vratarem koji želi zaustaviti njihov udarac – objasnio je Wenger, čiji je upravo prvi izvođač penala, naš Eduardo da Silva promašio, ali pokazalo se kasnije, njegov promašaj nije imao za momčad kobnih posljedica.

- Nakon napadača krenete s veznjacima i onda tek završite s braničima. Rekao sam igračima koje želim da pucaju, ali ako oni odluče to odbiti, ne prisiljavam ih. Nasri mi je rekao uoči izvođenja da se ne osjaća baš sigurno radi ozljede, ali na kraju je briljantno izveo penal.

- Ako je igrač odlučan u namjeri da ne želi pucati penal, nema smisla staviti mu nož pod grlo i prisliljavati ga jer će to samo dovesti do njegovog promašaja. Mislim da je na kraju odlučilo što smo mi izvodili penale prvi. Pobijedili smo u bacanju novčića i imali smo taj izbor. Tako se stavlja veliki pritisak na protivničke igrače jer ako izvođač prve momčadi zabije onda mora i on, ili je njegova momčad ispala. Na kraju je tako i bilo.

Upitan misli li da su jedanaesterci najbolje rješenje kada se pobjednik ne može dobiti niti nakon produžetaka, Wenger je ispalio:

- Koji bi se menadžer mogao s tim složiti. Ovaj sam put bio sretne ruke, ali suosjećam s protivničkim trenerom jer penali ne odražavaju kvalitetu na terenu. U osnovi ne podržava penale, ali još nitko nije pronašao bolje rješenje.
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)   LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 EmptyThu Aug 20, 2009 12:45 am

Wenger i Van Persie: Imali smo sreće!

IZ TABORA londonskog Arsenala stiže pošteno priznanje nakon pobjede 2:0 u Glasgowu protiv Celtica u prvoj utakmici 4. pretkola Lige prvaka.


Topnici priznaju da ih je sreća itekako pomazila u ovoj utakmici, iako je, nema dvojbe, Arsenal bio bolja momčadi i puno više je pokazao od domaćina. Celticovi navijači mogu biti zadovoljni jedno s borbenošću njihovih ljubimaca, nikako ne i igrom.

Ipak, utakmica je mogla imati sasvim drukčiji ishod da Arsenal oba pogotka nije zabio sretno. Kod prvog u 43. minuti, lopte je nakon Fabregasovog šuta udarila Gallasa u leđa i promijenila smjer, a za drugi u 71. minuti pobrinuo se Celticov igrač Gary Caldwell s autogolom.

"Prvi gol rodio se iz našeg dobrog slobodnog udarca, ali smo imali i puno sreće. Kod drugog isto tako. Celtic je igrao jako dobro, ali ih je demoralizirao gol koji su primili pretkraj prvog poluvremena. Mi smo nastavili napadati i u drugom poluvremenu i na kraju polučili dobar rezultat. Nije još gotovo, ali smo blizu ulaska u Ligu prvaka", kurtoazno je završio izjavu Nizozemac Robin van Persie.

Menadžer Arsenala Arsene Wenger, koji u ovoj utakmici nije koristio usluge Eduarda da Silve, hrvatski reprezentativac nije bio niti na klupi, pohvalio je domaćina.

"Bila je ovo bespoštedna borba u kojoj je Celtic dao apsolutno sve što je imao. Generalno gledajući, mislim da smo kontrolirali utakmicu, iako smo imali sreće kod oba gola. Njihova energija je bila nevjerojatna. Defenzivno su odigrali jako dobro, nisu se predavali cijelu utakmicu. Imamo prednost nakon 90 minuta, moramo je i potvrditi nakon 180 minuta", zaključio je Wenger.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)   LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...) - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
LIGA PRVAKA (rezultati, vijesti, najave...)
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Liga prvaka, 4. pretkolo, prve utakmice
» Liga sampiona: Arsenal-Roma 1-0
» Rezultati 27.09 i 28.09
» REZULTATI 27. KOLA
» Rezultati 27. i 28. septembra

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Utakmice-
Idi na: