enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Džeko na meti Arsenala!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Mexikanac-Omar-Bravo
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Mexikanac-Omar-Bravo


Broj komentara : 102
Age : 36
Mjesto : Široki Brijeg
Registration date : 2009-02-14

Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! EmptySat Mar 14, 2009 8:35 pm

Džeko na meti Arsenala! 610x
Napadač Wolfsburga i BiH nogometni reprezentativac Edin Džeko (22) na meti je Arsenala. Vijest je i službeno potvrdio Boro Primorac, asistent Arsenalovog menadžera Arsenea Wengera.

"Pratimo ga. Mislimo da je on napadač koji bi u Engleskoj mogao biti jako uspješan", prenosi Primorčevu izjavu sportal.de.

Pulen Ćire Blaževića igra sjajno ove sezone, drugi je strijelac Wolfsburga u Bundesligi s 12 golova u 21 odigranoj utakmici, a 8 puta je i uspješno asistirao. U Kupu UEFA Džeko je upisao četiri gola i dvije asistencije u osam odigranih utakmica, dok je šest golova u dvije utakmice zabio u Njemačkom kupu.

Džekinu vrijednost na tržištu transfermarkt.de procjenjuje na 7.5 milijuna eura, a navodno je Sevilla spremna platiti i dvostruko više za njegovu kupnju. Osim Seville i Arsenala, interes za njegovom kupnjom pokazali su i HSV i Bayern.

Džeko: Ne vjerujem da će me Magath pustiti

Edin Džeko pak u razgovoru za Wolfsburg ističe da ne vjeruje kako će ga njegov trener Felix Magath pustiti iz kluba, a i njemu se ne mijenja sredina, barem za sada.

"Čitao sam o interesu drugih klubova, ali još nisam razgovarao sa ljudima iz Wolfsburga. Uostalom, u novinama piše kako će mi Wolfsburg tek sljedeće sedmice ponuditi novi ugovor. Neće me biti teško zadržati (smijeh). Ne bih imao ništa protiv produžetka ugovora, s obzirom na to da uopće ne razmišljam o odlasku. Trenutno živim od utakmice do utakmice i trudim se zabiti još poneki pogodak", rekao je Džeko za Sportin.ba.

Džeko također ističe da visina ponude gotovo da nije ni bitna Wolfsburgu, koji ove godine ima visoke ambicije.

"Zaista ne znam kolika mi je tržišna vrijednost, ali realno gledajući teško da će me Magath uopće pustiti, bez obzira na ponude. On u narednoj sezoni, bez obzira na to kako budemo plasirani na kraju ove, želi osvojiti titulu prvaka. Iz tog razloga ne vjerujem da će dopustiti odlazak bilo kojeg bitnog igrača, pa tako ni mene, a ja zaista ne bih imao ništa protiv ostanka. U Wolfsburgu mi je lijepo i ne razmišljam o odlasku", dodao je.
Na vrh Go down
Cesc
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Cesc


Broj komentara : 159
Age : 34
Mjesto : Eindhoven
Registration date : 2008-12-20

Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! EmptySat Mar 14, 2009 10:15 pm

takav igrac treba arsenalu.. ima zavrsnicu ko nijedan, mogao bi drzat casove polovici napada arsenala...
Na vrh Go down
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! EmptySun Mar 15, 2009 4:50 pm

Cesc (citat):
takav igrac treba arsenalu.. ima zavrsnicu ko nijedan, mogao bi drzat casove polovici napada arsenala...
konacno neko pametan... Razz

ajdeee
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! EmptySun Mar 15, 2009 4:53 pm

nismo navikli na pametne... sad kad se Cesc vratio malo nam treba vremena da se prilagodimo...

a meni se Džeko ne sviđa po ovom pitanju, on zapeo za taj Wolfsburg ko magarac... idiot
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! EmptySun Mar 15, 2009 4:54 pm

Lily (citat):
nismo navikli na pametne... sad kad se Cesc vratio malo nam treba vremena da se prilagodimo...

a meni se Džeko ne sviđa po ovom pitanju, on zapeo za taj Wolfsburg ko magarac... idiot
a i ja bih ga voljela u arsenalu...al mozda njemu u wolfsburgu vise odgovara..... Smile
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! EmptySun Mar 15, 2009 4:56 pm

pa ne moze znati gdje mu vise odgovara kad nije probao arsenal... bounce
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! EmptySun Mar 15, 2009 4:58 pm

mislila sam na to da mu je tamo dobro, da ne zeli da eksperimentise i da proba neki novi ambijent...
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! EmptySun Mar 15, 2009 5:04 pm

*Zerina* (citat):
mislila sam na to da mu je tamo dobro, da ne zeli da eksperimentise i da proba neki novi ambijent...
ma pusti ga.... kad je zamjenio Teplice i otisao u bolji Wolfsburg sto ne bi zamijenio njega za bolji Arsenal...
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Mexikanac-Omar-Bravo
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Mexikanac-Omar-Bravo


Broj komentara : 102
Age : 36
Mjesto : Široki Brijeg
Registration date : 2009-02-14

Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! EmptyMon Mar 16, 2009 8:52 pm

ma neka mora se prvo malo prasine podici... pa ce onda preci... tako je to uvijek...
Na vrh Go down
**walcott's girl**
Friend
Friend
**walcott's girl**


Broj komentara : 87
Registration date : 2008-12-21

Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! EmptyWed Mar 18, 2009 9:12 pm

Mexikanac-Omar-Bravo (citat):
ma neka mora se prvo malo prasine podici... pa ce onda preci... tako je to uvijek...
volim kad se slazes sa mnom.. lol!
Na vrh Go down
Mexikanac-Omar-Bravo
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Mexikanac-Omar-Bravo


Broj komentara : 102
Age : 36
Mjesto : Široki Brijeg
Registration date : 2009-02-14

Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! EmptyWed Mar 18, 2009 9:25 pm

**walcott's girl** (citat):
Mexikanac-Omar-Bravo (citat):
ma neka mora se prvo malo prasine podici... pa ce onda preci... tako je to uvijek...
volim kad se slazes sa mnom.. lol!

jah, kad se ja slazem s tobom? ja tebe mogu samo slagat.. Razz
Na vrh Go down
Sponsored content





Džeko na meti Arsenala! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Džeko na meti Arsenala!   Džeko na meti Arsenala! Empty

Na vrh Go down
 
Džeko na meti Arsenala!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Celnici Arsenala idu po Arshavina?
» Dresovi Arsenala

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: