enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Gallas - Bit cu bolji kapiten

Go down 
AutorPoruka
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Gallas - Bit cu bolji kapiten Empty
KomentarNaslov komentara: Gallas - Bit cu bolji kapiten   Gallas - Bit cu bolji kapiten EmptyWed Jul 30, 2008 1:29 am

William Gallas je rekao da je dosta toga naucio prosle sezone postavsi kapiten Arsenala i da ce ove godine biti drukciji i bolji. Gallas je bio pod kritikama nekoliko puta prosle sezone zbog ponasanja nepristojnog kapitenu (narocito u utakmici protiv Birminghama). Ipak se on nada boljoj i uspjesnijoj sezoni.

"Znate, naucio sam jako puno prosle sezone. Uvijek zelis biti najbolji kapiten i dati dobre savjete suigracima, ali ponekad mozes napraviti greske. Ove sezone vec znam kako cu neke stvari uraditi i znam da sam spreman da promjenim nacin obracanja igracima."

"Za mene je uvijek isto. Moramo osvojiti nesto jer su trofeji najbitniji na kraju sezone. Prosle sezone smo bili na korak do osvajanja i nadam se da ce ove godine biti bolje. Ali najbitnije je da svi znaju sta treba da uradimo i mogu reci da smo spremni" - rekao je kapiten na kraju.
Na vrh Go down
 
Gallas - Bit cu bolji kapiten
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: