enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Arsene Wenger zadovoljan minimalnom pobjedom

Go down 
2 posters
AutorPoruka
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Arsene Wenger zadovoljan minimalnom pobjedom Empty
KomentarNaslov komentara: Arsene Wenger zadovoljan minimalnom pobjedom   Arsene Wenger zadovoljan minimalnom pobjedom EmptySun Aug 17, 2008 8:56 pm

Arsene Wenger zadovoljan minimalnom pobjedom Traini10
Arsene Wenger je izrazio svoje zadovoljstvo pobjedom na otvaranju sezone iako je ona bila minimalna. Arsenal je stigao do sva tri boda zahvaljujuci pogotku novajlije Samira Nasria u 4 minuti ali i pored nekoliko izglednih sansi nisu uspjeli dodati jos koji pogodak. Ipak, Wenger smatra da ce i golovi doci.

"Ovo je bila prva utakmica sezone i plus smo imali tezak fizicki mec u srijedu i malo sam bio zabrinut da necemo biti ostri dovoljno ali smo poceli dobro i onda kontrolisali utakmicu dobro samo nismo uspjeli dokrajciti goste."

"Znam da je mec podsjecao na ranije sezone i mozda smo trebali biti kaznjeni za propustene prilike ali mi je drago da nismo. Kada se vrate svi povrijedjeni siguran sam da cemo biti u stanju da pravimo opasnije i cistije prilike jer je danas falio taj zadnji pas"

"Ali u sustini smatram da je ovo bila dobra sedmica za nas. Postigli smo dva gola u srijedu, jedan danas a nismo primili nijedan. "

Kada su u pitanju sanse Arsenala da se ukljuci u borbu za titulu prvaka Engleske, Wenger je rekao slijedece:

"Prosle sezone smo osvojili 83 boda i izgubili samo tri utakmice. Imamo stabilnost koja nam omogucava da napredujemo i popravljamo se. U dvije utakmice od tri koje smo porazeni smo vodili 1-0 sa 20 minuta do kraja. Zavrsili smo samo 4 boda iza Manchester Uniteda i nismo osvojili titulu ali smo zato osvojili naslov najnesretnijeg tima. Imali smo previse povreda kljucnih igraca u bitno vrijeme"

"Za mene nije uspjeh zavrsiti 12 i osvojiti Carliing Cup (sigurno je mislio na Tottenham op.a). Pravi kvalitet se pokaze ako ste u stanju da se borite za titulu svake godine. U kupovima igrate 5 utakmica i u finalu ste. I jos u vecini slucajeva igrate protiv timova iz nizih liga. Kvalitet u Premier Ligi je na veoma visokom nivou, mozda i najvecem na svijetu. Prosle sezone smo osvojili 83 boda i zavrsili treci. Negdje drugo, to bi znacilo titulu"


vivaarsenal vivaarsenal vivaarsenal vivaarsenal vivaarsenal vivaarsenal vivaarsenal vivaarsenal
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

Arsene Wenger zadovoljan minimalnom pobjedom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Arsene Wenger zadovoljan minimalnom pobjedom   Arsene Wenger zadovoljan minimalnom pobjedom EmptyTue Aug 19, 2008 1:48 am

ne treba da budes zadovoljan Evil or Very Mad
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
 
Arsene Wenger zadovoljan minimalnom pobjedom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Wenger zadovoljan odgovorom igraca
» Arsene Wenger
» Fabregas zadovoljan kapitenskim debijem
» Arsene se nada Arshavinu
» Arsene - Wilshere like Rooney

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: