Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Arsenal - Newcastle 3:0 Empty
KomentarNaslov komentara: Arsenal - Newcastle 3:0   Arsenal - Newcastle 3:0 EmptyTue Sep 02, 2008 10:28 pm

arsbih

Arsenal je brilijantnom predstavom nadigrao Newcastle u trecem kolu Premier Lige i ostvario drugu pobjedu sezone. Konacno su Topnici prikazali igru na kakvu su nas navikli proteklih sezona a ovaj put su bili i efikasni postigavsi tri pogotka.

Arsene Wenger je opet napravio male promjene u sastavu. U tim su se vratili Eboue i Toure dok su na klupi ostali Walcott i Djourou. Od samog pocetka Arsenal je vrsio pritisak na goste i bilo je samo pitanje vremena kada ce odbrana Newcastlea popustiti.

Robin van Persie je bio veoma raspolozen i zelio je gol koji je i dobio u 18 minuti kada je iskoristio jedanaesterac koji je zaradio Adebayor. Prije kraja poluvremena uspio je dodati i drugi u vjerovatno najboljoj akciji na utakmici. Adebayor je uposlio Ebuea koji petom vraca loptu za van Persiea koji u naletu postize gol za 2-0.

U drugom dijelu se nastavio pritisak Arsenala a slag na tortu je stigao u 59. minuti kada Denilson zavrsava jos jednu izvanrednu akciju Arsenala u kojoj su ucestvovali Adebayor i Nasri.

Do kraja je moglo i trebalo biti jos koji gol ali se mora istaci i par odlicnih odbrana koje je napravio Almunia da bi sacuvao svoju mrezu.

Sve u svemu odlican nastup Arsenala i veoma bitna pobjeda za potpuni povratak samopouzdanja!
gunner

gooners gooners gooners gooners gooners gooners gooners gooners

__Ale__: komentar modifikovan dana: Sat Sep 27, 2008 3:29 am; prepravljeno ukupno 1 puta

Registration date : 2008-07-24

KomentarNaslov komentara: Re: Arsenal - Newcastle 3:0   Arsenal - Newcastle 3:0 EmptyTue Sep 02, 2008 11:17 pm

bravo vam ga cheers
*Zerina*
*Zerina*

Broj komentara : 502
Age : 32

KomentarNaslov komentara: Re: Arsenal - Newcastle 3:0   Arsenal - Newcastle 3:0 EmptyWed Sep 03, 2008 1:52 am

Registration date : 2008-07-22

KomentarNaslov komentara: Re: Arsenal - Newcastle 3:0   Arsenal - Newcastle 3:0 EmptyThu Sep 04, 2008 12:21 am