enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Španci se opet namučili

Go down 
5 posters
AutorPoruka
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Španci se opet namučili Empty
KomentarNaslov komentara: Španci se opet namučili   Španci se opet namučili EmptySun Sep 07, 2008 2:36 am

Susret u Mursiji između reprezentacija BiH i Španije u prvom kolu kvalifikacija za fudbalsko prvenstvo svijeta 2010, završen je pobjedom izabranika Vicentea Del Bosquea.

Džeko je u prvom poluvremenu imao izvrsnu šansu za gol ali nije imao hrabrosti za realizaciju. Špancima je dosuđen jedanaesterac u 36. minuti susreta koji Villa nije iskoristio.
Španci nisu našli odgovor odbrani koju je postavio naš selektor tako da je prvo poluvrijeme završeno bez golova.

U 57. minuti Villa je uspio ispraviti grešku iz prvog poluvremena i dovesti Špance u vodstvo. U nastavku su u igru usli Ibričić, Ibišević te Pjanic, uslijedila je blaga ofanziva nasih momaka međutim rezultat je ostao nepromijenjen. Kod španaca se posebno istakao Iniesta, dok je Fabregas koji je dobio šansu umjesto Cazorle, tužan i razočaran napustio teren bez i jednog pravog kontakta s loptom....

Na kraju dobra predstava naših momaka, nije sramota izgubiti 1-0 od prvoplasirane selekcije na FIFA-inoj rang ljestvici... uz to znamo da špancima i nismo bas omiljeni protivnik sto je bilo evidentno i veceras jer su s teskom mukom... ali moramo dodati i zasluzeno na kraju uspjeli upisati tri boda.
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Španci se opet namučili Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Španci se opet namučili   Španci se opet namučili EmptySun Sep 07, 2008 2:40 am

ne kuzim sto Pjanic nije igrao od početka.... mislim momak igra za 10.... a Fabregas mi je bio nekako sav izgubljen.... bilo mi ga zao kad su ga par puta prikazali u krupnom planu kad je otisao na klupu.... sav tuzan i zamisljen..... eh da mi je bio blize.... inlove
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Španci se opet namučili Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Španci se opet namučili   Španci se opet namučili EmptySun Sep 07, 2008 2:44 am

ne znam..... Pjanić će igrat protiv Estonije sigurno.... a ja nisam ni znao da je Fabregas bio na terenu dok nije izisao..... fkt je bio, oprostite na izrazu, sjeban....
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Španci se opet namučili Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Španci se opet namučili   Španci se opet namučili EmptySun Sep 07, 2008 2:54 am

Stvarno jee.... Crying or Very sad a Misimovic nije skidao ruke s njega.... postala sam i ljubomorna...
Meni ga baš žao.... izgledao je ko da place... No
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
gunner4ever
Gost
Gost
gunner4ever


Broj komentara : 1
Registration date : 2008-09-07

Španci se opet namučili Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Španci se opet namučili   Španci se opet namučili EmptyMon Sep 08, 2008 12:52 am

znam da su po zavrsetku utakmice iz Lyona zvali da pitaju jel Pjanic igrao, jer su ga se francuzi htjeli docepat prije nas al on je bh. nada, zvijezda i vođa... naši su igrali dobro, sad bi trebali namlatit estoniju i to je to... a stvarno smo i spance iznenadili... citao sam njihove izjave nakon utakmice, kazu zadovoljni i jos su dobro prosli... sad treba Ćiro motivisat igrace a zna covjek to... u spaniji nam je falio 12-ti igrac kojeg cemo imat u Zenici nadam se jer dosta je ovog mlaćenja u nasem fudbalu... rat treba da se vodi protiv saveza a NE protiv igraca i reprezentacije..
Na vrh Go down
dead-killer
Admin
Admin
dead-killer


Broj komentara : 93
Age : 35
Registration date : 2009-01-10

Španci se opet namučili Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Španci se opet namučili   Španci se opet namučili EmptySat Jan 10, 2009 7:32 pm

rat treba da se vodi protiv saveza a NE protiv igraca i reprezentacije..
rat ne treba da se vodi ni protiv koga..... jebes savez, jel nam pomoglo sto smo"ratovali"? nije, niko nas nista ne pita, to je trošenje vremena...
Na vrh Go down
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Španci se opet namučili Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Španci se opet namučili   Španci se opet namučili EmptySat Jan 10, 2009 7:37 pm

dead-killer (citat):
rat treba da se vodi protiv saveza a NE protiv igraca i reprezentacije..
rat ne treba da se vodi ni protiv koga..... jebes savez, jel nam pomoglo sto smo"ratovali"? nije, niko nas nista ne pita, to je trošenje vremena...
reci im..... Razz
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





Španci se opet namučili Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Španci se opet namučili   Španci se opet namučili Empty

Na vrh Go down
 
Španci se opet namučili
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» "Vrtic" opet sjajan

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Reprezentacija Bosne i Hercegovine-
Idi na: