enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Wenger: Sumrak engleza u LP

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Wenger: Sumrak engleza u LP Empty
KomentarNaslov komentara: Wenger: Sumrak engleza u LP   Wenger: Sumrak engleza u LP EmptyThu Nov 06, 2008 8:50 pm

ARSENALOV menadžer Arsene Wenger loše rezultate engleskih klubova u 4. kolu Lige prvaka tumači kao posljedicu velikih napora u prethodnom tjednu u engleskom prvenstvu.
Wenger: Sumrak engleza u LP Giggs_10
U Premiershipu su se prošlog tjedna igrala dva kola. Novi tjedan ponudio je velikoj četvorki engleskog nogometa nove ispite, ali niti jedan od četiri najveća kluba iz Premiershipa nije ostvario pobjedu u 4. kolu Lige prvaka.

Wengerov Arsenal je remizirao u Londonu s Fenerbahçeom 0:0, Liverpool je na Anfieldu jedva osvojio bod protiv Atletica (1:1), aktualni europski i engleski prvak Manchester United je u Glasgowu jedan bod protiv Celtica (1:1) osigurao tek u 84. minuti, a najlošije je prošao Chelsea, koji je u Rimu poražen od Rome s 3:1.

"Niti jedan od engleskih klubova do 4. kola nije izgubio niti jednu utakmicu. U ovoj rundi, pak, nitko od nas nije pobijedio. To je, možda, lako objašnjivo. Prošlog tjedna smo se svi jako potrošili u Premiershipu, malo je ostalo goriva u rezervoaru za Ligu prvaka. Gledao sam Liverpoolovu utakmicu, osvojio su jedan bod, iako još uvijek nisam siguran kako su i do njega došli. Chelseaju je nedostajala fizička oštrina protiv Rome, kao i nama protiv Fenerbahçea. Jedino ne znam kako je igrao Manchester United. No, očito je Premiership vrlo zahtjevno natjecanje, nakon kojeg je teško sačuvati svježinu i za Ligu prvaka", objašnjava svoje stajalište francuski stručnjak na kormilu Arsenala.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
 
Wenger: Sumrak engleza u LP
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Wenger - No more strikers
» Wenger happy with his lot
» Arsene Wenger
» Wenger najavljuje pojacanja
» Wenger - Bio sam uvjeren u preokret

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: