enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 "Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao"

Go down 
2 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

"Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao" Empty
KomentarNaslov komentara: "Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao"   "Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao" EmptyThu Nov 27, 2008 8:53 pm

KADA igraju međusobno nogometaši Villarreala i Manchester Uniteda onda ne postoji niti jedan drugi rezultat od onog bez pogodaka.

Ovaj utorak su te dvije momčadi igrale četvrti put u Ligi prvaka i četvrti put je završilo 0:0. No, utakmica nikako nije bila bez šansi, a posebno su mnogo prilika imali gosti s Old Trafforda. Devet puta su pucali u okvir vratnica, a jednom su pogodili gredu.

"Znam da je domaćin sretan i mora biti nakon što je izvukao 0:0. Mi smo bili ti koji su napadali, ali opet im nismo uspjeli zabiti. No, zadovoljan sam, sve je dobro izgledalo, kontrolirali smo utakmicu i pokazali da smo bolji", rekao je trener gostiju Alex Ferguson i na kraju komentirao suđenje Talijana Rosettija:

"Svaka mu čast. Na pravi način je zaštitio najveće zvijezde, a tu prvenstveno mislim na Cristiana Ronalda."

Također, Alex Ferguson je bio pun hvale za najboljeg igrača Manchester Uniteda.

"Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao", izjavio je Ferguson u mikrofon reportera SKY Italije uz smiješak.

Teško je reći koliko je mislio ozbiljno, a vjerojatno nećemo nikad niti saznati. Ronaldo je prošle sezone zabio 42 gola za Manchester United i najveći je favorit za osvajanje Zlatne lopte, prestižne nagrade koju France Football dodjeljuje najboljem svjetskom nogometašu godine.

Ronaldovi glavni protukandidati za Zlatnu loptu su Barcelonin argentinski napadač Lionel Messi, te dvojica španjolskih reprezentativaca koji su ovoga ljeta osvojili naslov europskog prvaka, Realov vratar Iker Casillas i Liverpoolov napadač Fernando Torres.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

"Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao"   "Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao" EmptyThu Nov 27, 2008 9:07 pm

ezrz5tr4 nek idu obojica..................
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

"Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao"   "Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao" EmptyThu Nov 27, 2008 9:15 pm

amen vrijeme je fakat...... dosta su mi isli na zivce.........
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





"Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao"   "Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao" Empty

Na vrh Go down
 
"Ukoliko Ronaldo ove godine ne osvoji Zlatnu loptu, napustiti ću menadžerski posao"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ibrahimovic: Zasluzujem Zlatnu loptu
» Sokantna ispovijest: "Istom iglom davali su doping petorici igraca!"
» Mourinho "lud": "U mojoj ekipi je puno igraca sa slabim radom mozga!"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: