enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!"

Go down 
4 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" Empty
KomentarNaslov komentara: Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!"   Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" EmptyFri Nov 28, 2008 11:56 pm

Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" Wenger30_468x368
Arsene Wenger želi vidjeti svoj klub u borbi za naslov prvaka, ali je svjestan da je preduvjet za takvo nešto vjera njegovih igrača u pobjedu u nedjeljnom okršaju protiv Chelseaja.

Topnici zaostaju deset bodova za Chelseajom uz pet poraza, dok bi ih još jedan maksimalno udaljio od utrke za naslovom prvaka na koji čekaju još od čudesne sezone 2003/2004 koju su završili bez poraza.

Wenger prihvaća tvrdnju da su sudari s direktnim konkurentima idealna prilika za popravak forme i povratak u vrh: "Želimo se vratiti u vrh i jedini način da to napravimo je pobjeda u nedjelju. Također, svjesni smo da su ovakvi dvoboji iznimno značajni kada se nalazite u poziciji poput naše."

Wenger priznaje: "Mi smo otpisani. Ne možete reći da da ste favoriti za osvajanje prvenstva kada zaostajete deset bodova, ali svakako jedini način da se vratite u utrku je da vjerujete u to. "

Francuz dodaje kako Arsenal može pobijediti svakoga ako su njegovi momci u utakmici:

"Ne postoji momčad koja nije ranjiva. Znamo da je Chelsea ekipa sa sjajnim igračima, ali možemo ih pobijediti ako odigramo kako znamo. Uz to priznaje da je borba za vrh otvorena te da ne vidi nikoga tko je dominantanu Premiershipu.

"Svi mogu prosuti bodove, ali kad momčadi gube bodove kod kuće to znači da je sve moguće."

Bivši kapetan Gallas u nedjelju se vraća na teren gdje je nekoć igrao, a Wenger poziva svog braniča na partiju koja će zaustaviti nalete domaćina.

"Kad ste na terenu morate ostati fokusirani na samo jedno - pobjedu. Bez obzira što ljudi govorili, jednostavno ih ne čujete."

Unatoč ne baš sjajnim partijama u Ligi prvaka gdje Chelsea još uvijek nije osigurao plasman u nokaut-fazu, Wenger je oduševljen Brazilcem Scolarijem, menadžerom Chelseaja.

"Poznajem ga već dugo vremena i vjerujem da radi dobar posao u Chelseaju. On ima veliko iskustvo i zaista se dobro nosi s problemima koje je zatekao ovdje."
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!"   Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" EmptySat Nov 29, 2008 6:38 pm

e jbg..... sto se glupira...........
Na vrh Go down
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!"   Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" EmptySun Nov 30, 2008 2:23 am

pa ne glupira se.....samo je realan......
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!"   Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" EmptySun Nov 30, 2008 5:05 pm

ali ja se sjecam kad je manchester jedne sezone bio 12 bodova u zaostatku pa je fergusan govorio kako ce stici...... svi su mu se smijali ali je manchester na kraju osvojio titulu............... i sad wenger ovako....... ne znam, mozda je to i taktika...........
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!"   Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" EmptySun Nov 30, 2008 6:57 pm

Rolling Eyes
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!"   Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" EmptySun Nov 30, 2008 9:38 pm

jes ti fin avatar, odakle ti? Razz
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!"   Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" EmptyThu Dec 04, 2008 9:04 pm

ti mi dala........... fsdegr
Na vrh Go down
Sponsored content





Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!"   Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!" Empty

Na vrh Go down
 
Wenger priznaje: "Mi smo otpisani!"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Wenger: "Imali smo prilike, ali nismo bili dovoljno predani"
» Mourinho "lud": "U mojoj ekipi je puno igraca sa slabim radom mozga!"
» Fabregas:"Prerano je za prelazak u Real"
» "Vrtic" opet sjajan

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: