enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ronaldinho: "Del Piero je moj idol."

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Ronaldinho: "Del Piero je moj idol." Empty
KomentarNaslov komentara: Ronaldinho: "Del Piero je moj idol."   Ronaldinho: "Del Piero je moj idol." EmptySat Nov 29, 2008 12:02 am

BRAZILSKI nogometaš Milana Ronaldinho u četvrtak je Portsmouthu zabio briljantan gol iz slobodnog udarca. Baš kao što to često zna činiti Juveov Alessandro Del Piero.

"Del Piero je moj idol. Pratim ga jako dugo vrijeme i mogu samo reći da je veliki šampion",izrazio je Ronaldinho divljenje spram ponajboljeg igrača Milanova velikog rivala, a dva tjedna uoči derbija koji će Juventus i Milan odigrati u Torinu 14. prosinca.

U ekskluzivnom razgovoru za Milanovu internet stranicu 28-godišnji je Brazilac također izjavio da je zainteresiraniji za naslove s klubom negoli za osobne nagrade.

"Najvažnije mi je osvajanje trofeja s Milanom. Ukoliko usput uspijem zaraditi još i Zlatnu loptu, tim bolje. Naravno da će me i to usrećiti.Nadao sam se da će sve poći po dobru čim sam došao u Milano. Cijelo sam vrijeme od tog trenutka optimist. Drago mi je što sam započeo sezonu uspješno nakon vrlo loših 12 mjeseci u Barceloni. Stvari se i dalje popravljaju svakim novim danom. Osjećam se značajno u Milanu, baš kao što se osjećaju svi moji suigrači", dodao je Ronaldinho.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
 
Ronaldinho: "Del Piero je moj idol."
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Mourinho "lud": "U mojoj ekipi je puno igraca sa slabim radom mozga!"
» Wenger: "Imali smo prilike, ali nismo bili dovoljno predani"
» Sokantna ispovijest: "Istom iglom davali su doping petorici igraca!"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: